نمایش همه

فروش بخشی از یک جزیره کارائیب برروی سایت ایبی


فروش بخشی از یک جزیره کارائیب برروی سایت ایبی


The Sun

بسیاری از ما عادت به دیدن محصولاتی متنوع از کیف و کفش گرفته تا لوازم مختلف الکترونیکی برروی سایت ایبی (eBay) داریم اما مواقعی با آگهی های فروشی مواجه میشویم که برای یک کاربر حرفه ای ایبی هم ممکن است عجیب و ناشناخته باشد چه برسد به یک خریدار عادی که به مرور آگهی های فروش برروی این سایت می پردازد.

اگر شما هم علاقمند به سواحل سفید رنگ شنی،‌ آب و هوایی دوست داشتنی با میانگین ۳۰ درجه در طول سال،‌ مشاهده دلفین ها در دریا و غواصی در آب هستید،‌ میتوانید در مزایده خرید جزیره ای در سواحل بلیز کارائیب شرکت کنید. البته نگران امکانات رفاهی برای زندگی در این مکان هم نباشید چرا که یک سیستم جمع آوری آب جزیره، سیستم خورشیدی و حتی ژنراتور هم برای استفاده وجود دارد.

این بخش جزیره حدود چهار جریب یا معادل تقریبا ۲.۵ برابر یک زمین فوتبال است. در آن یک کابین کوچک و یک خانه تقریبا بزرگ با امکانات خواب نیز وجود دارد. مالک فعلی اعلام کرده که “این یک پتانسیل بزرگ در بخش سرمایه گذاری” است.

اما برای خرید این ملک شما به مبلغ زیادی سرمایه نیاز دارید. هزینه خرید این قطعه از بهشت حداقل ۴۰۰ هزار پوند است. در واقع مزایده فروش آن از این رقم شروع میشود.

تنها حدود ۱ روز از زمان این مزایده باقی مانده است، البته اگر نمیخواهید برای شرکت مزایده صبر کنید میتوانید با پرداخت مبلغ ۷۵۰ هزار پوند، بدون شرکت در مزایده آن را خریداری نمایید. تصاویر این منطقه را اینجا مشاهده نمایید.

فراموش نکنید برای شرکت در مزایده های خرید کالا از سایت ایبی میتوانید به تالار گفتگوی ایران دلیور مراجعه نمایید.

مطالب پیشنهادی:

Moderator
Moderator
همانند بسیاری دیگر علاقمند به انواع گجت ها، عاشق غذاهای خیابانی، علاقمند به طراحی (اگر چه هیچ اطلاعاتی در مورد آن ندارم) و معتاد خواندن مطالب تصادفی برروی وب

دیدگاهتان را بنویسید

×