خرید انواع گجت
موزیک ساز Phonotonic، راهی جدید برای اجرای موزیک زنده
5 جولای 2016
شرکت در مزایده
کتاویکی، ایبیِ اشیاء عتیقه و آنتیک: سود بیشتر فروشندگان انگلیسی بعد از برکسیت
6 جولای 2016
سرویس eBay Plus چیست؟Reviewed by امین قهاری on Jul 6Rating:

سرویس eBay Plus چیست؟

سرویس eBay Plus یک ویژگی نسبتا جدید اشتراک در وبسایت eBay می باشد که دسترسی اختصاصی اعضا به ویژگی هایی چون ارسال ویژه کالا و یا بازگشت مجانی کالا را فراهم میکند.

ای بی پلاس در بسیاری از موارد شبیه به Amazon Prime است و احتمالا برای رقابت با این سرویس آمازون راه اندازی شده است.

مشتریان ایبی با پرداخت یک هزینه سالیانه میتوانند به عضویت eBay Plus دربیاید. اما بسیاری از کاربران ایبی تاکنون چیزی در مورد سرویس eBay Plus نشنیده اند.

شاید دلیل اصلی آن این باشد که این ویژگی تنها برروی ایبی آلمان وجود دارد و در حال حاضر این قابلیت برروی سایر بازارهای ایبی وجود ندارد.

به نظر می رسد که ایبی بعد از تست این سرویس برروی ایبی آلمان، در مناطق دیگر نیز آن را راه اندازی نماید. شاید هم ایبی در صورتی که به نتایج مورد نظر خود نرسد، ارائه این سرویس را متوقف کند.

ebay-plus

درحال حاضر این سرویس با هزینه اشتراک سالیانه ۱۹.۹۹ یورو برروی eBay Germany در دسترس می باشد. کاربران میتوانند تا ۳۰ روز بدون شارژ از این سرویس استفاده کنند و بعد از آن هزینه اشتراک اخذ میشود.

همانطور که اعلام شد، کاربرانی که این اشتراک را دارند به سرویس هایی چون ارسال ویژه، بازگشت کالای مجانی و پیشنهادهای اختصاصی برروی کالاها دسترسی خواهند داشت.

برروی ایبی، کالاهایی که با لوگو ebay Plus لیست شده اند با مزایای ویژه ای در اختیار اعضای ایبی پلاس قرار دارند. البته این کالاها محدود نیستند و هر کسی میتواند آنها را بخرد ولی برای استفاده از شرایط ویژه بایستی عضوی از ایبی پلاس بود.

 

مطالب پیشنهادی:

امین قهاری
امین قهاری
دیوانه انواع گجت، عاشق غذاهای خیابانی، علاقمند به طراحی (اگر چه هیچ اطلاعاتی در مورد آن ندارم) و معتاد خواندن مطالب تصادفی برروی وب

پاسخ دهید

ورود با شبکه های اجتماعی: