نمایش همه

انجام پرداخت های پی پل، دانشجویی و بین المللی

انجام پرداخت های پی پل، دانشجویی و بین المللی

انجام پرداخت های پی پل، دانشچویی و بین المللی یکی دیگر از سرویس ها و خدمات ایران دلیور میباشد. متاسفانه بدلیل محدودیت هایی که وجود دارد امکان افتتاح و استفاده از اکثر حساب های بین المللی بدون مشکل و ریسک برای ایرانیان وجود ندارد و از طرف دیگر نیاز به استفاده از این حساب ها برای انجام پرداخت های بین المللی با اهداف مختلف روز به روز در حال افزایش است.

از این رو بر آن شدیم تا در کنار سرویس اصلی ما که خرید کالا از خارج از کشور میباشد، امکان ارایه خدمات پرداخت های بین المللی به هموطنان عزیز را فراهم آوریم.

ارائه خدمات شارژ حساب های مالی شما، انجام پرداخت های پی پل با اهدافی شامل خرید حق عضویت اکانت ها یا سرویس های مختلف، خرید کدهای فعال سازی و لایسنس نرم افزار های مختلف و …. در سریع ترین زمان ممکن و با حداقل هزینه انجام میشود.

همچنین امکان انجام پرداخت های دانشجویی، ثبت نام ها و حق ثبت مقالات بین المللی از طریق گروه ایران دلیور وجود دارد.

برای اطلاعات بیشتر در رابطه با انجام پرداخت های پی پل، دانشجویی و بین المللی میتوانید از طریق تالار گفتگوی ایران دلیور و تالار انجام پرداخت های آنلاین اقدام نمایید.

مطالب مرتبط:

حسین قهاری
حسین قهاری
گروه ایران دلیور با داشتن بیش از ۱۵ سال سابقه فعالیت مداوم و ۴۰ نماینده در سرتاسر دنیا قدیمی ترین و بزرگ ترین ارائه دهنده خدمات خرید و فروش آنلاین کالا از سرتاسر دنیا در ایران میباشد.

دیدگاهتان را بنویسید