نمایش همه

استفاده از ربات های هوشمند در فروشگاه های وال مارت برای چک کردن قفسه ها


استفاده از ربات های هوشمند در فروشگاه های وال مارت برای چک کردن قفسه ها


NEWYORK POST

شرکت وال مارت اعلام کرد که ربات هایی را در بخشی از فروشگاههای خود به کار میگیرد که برای اسکن قفسه ها و چک کردن موجودی آنها مورد استفاده قرار میگیرد. این ربات های اسکن قفسه در حدود ۴۰ فروشگاه بکار گرفته میشوند و هدف از این کار صرفه جویی در وقت کارکنان فروشگاه در هنگام کم شدن موجودی یا عدم موجودی کالا در قفسه اعلام شده است.

ربات های اعلام شده قرار است بصورت آزمایشی در این فروشگاهها قرار داده شوند تا عملکرد آنها مورد ارزیابی قرار گیرد. طبق گفته جرمی کینگ مدیر بخش تکنولوژی وال مارت،‌ این ربات ها وظایف خود در این بخش را بهتر از نیروی کار انسانی انجام میدهند.

سایز این ربات ها حدود ۲ فوت است و در پشت آنها یک پایه به همراه یک دوربین قرار دارد، دوربینی که توانایی اسکن محصولات را دارد تا اگر محصولی توسط مشتری در بخش اشتباهی قرار داده شده،‌ جابجا شود.

این ربات ها حدود ۵۰ درصد کارایی بالاتری دارند و میتوانند قفسه ها را سه برابر سریعتر از نیروی کار انسانی اسکن نماید.

عدم موجودی کالا یک چالش بزرگ برای خرده فروشان است، چرا که هر بار که مشتری کالای موردنظر خود را در قفسه نیابد از فروشگاه خارج میشود بنابراین شرکت ها بدنبال حل این مشکل تا حد ممکن می باشند.

Moderator
Moderator
همانند بسیاری دیگر علاقمند به انواع گجت ها، عاشق غذاهای خیابانی، علاقمند به طراحی (اگر چه هیچ اطلاعاتی در مورد آن ندارم) و معتاد خواندن مطالب تصادفی برروی وب

دیدگاهتان را بنویسید

1
سلام 👋🏻
چطور میتونم کمکتون کنم ؟