نمایش همه

گجتی کوچک که هوای اطراف شما را ضدعفونی کرده و بوی بد را از بین میبرد

این دستگاه جمع و جور و کوچک براحتی به پریزهای برق روی دیوار متصل شده و با استفاده از تکنولوژی در سطح مصارف بیمارستانی باعث از بین رفتن باکتری ها و میکروب های موجود در هوا، ایجاد طراوت و در مجموع محیط زیستی سالم تر در فضای داخلی میشود.

یک فن دو واتی درون آن قرار دارد که هوا را وارد بخش ضدعفونی کننده آن میکند، یعنی جایی که یک لامپ UV-C وجود دارد و با تابش نور باعث از بین رفتن میکروب ها و باکتری های مضر میشود. از بین رفتن میکروب ها و باکتری های مضر علاوه بر جلوگیری از انتقال بیماری باعث میشود تا بوی بد هم در فضای داخلی از بین برود. براساس اعلام سازنده دستگاه، حدود ۹۸ درصد از باکتریهای موجود در هوا از طریق این دستگاه از بین می روند، از جمله باکتری معروف E. coli که توسط حیوانات خانگی خونگرم منتقل میشود.

در این دستگاه فیلتری وجود ندارد تا کاربر بخواهد بعد از مدتی آن را تمیز کند. ۱ عدد از این دستگاه میتواند اتاقی به متراژ حدود ۱۸۰ متر مربع را تحت پوشش قرار میدهد. قرار دادن یکی از این دستگاه ها در کنار سطح زباله میتواند بسیار مفید بوده و بوی بد را تا حد زیادی رفع کند. با استفاده از یک پورت USB که برروی آن قرار دارد هم میتوان یک اسمارت فون یا تبلت را شارژ نمود. لامپ آن نیز حدود ۳۰۰۰ ساعت کار میکند. قیمت این محصول حدود ۵۰ دلار می باشد.

تصفیه کننده هوا

Moderator
Moderator
همانند بسیاری دیگر علاقمند به انواع گجت ها، عاشق غذاهای خیابانی، علاقمند به طراحی (اگر چه هیچ اطلاعاتی در مورد آن ندارم) و معتاد خواندن مطالب تصادفی برروی وب

دیدگاهتان را بنویسید