نمایش همه

ارزشمند شدن آیپادهای اپل؛ فروش نسخه ای از آیپاد به قیمت ۲۰۰۰۰ دلار برروی ایبی

کمتر از دو سال بعد از توقف تولید آیپاد کلاسیک کمپانی اپل، این موزیک پلیر تقریبا قدیمی اپل توسط بعضی از مجموعه داران مورد توجه قرار گرفته است و دارندگان این محصول مبلغ هنگفتی را بابت فروش آن برروی وبسایت eBay درخواست میکنند.

براساس گزارش گاردین، یک نسخه کمیاب با بسته بندی کارخانه از iPod shuffle نسل سوم با قیمتی در حدود ۱۰۰۰ دلار برروی ایبی قرار گرفته، این درحالیست که یک مدل کمیاب از نسل دوم آیپاد کلاسیک سفید رنگ با قیمتی در حدود ۲۰.۰۰۰ دلار برروی ایبی بفروش رفته است. البته با کمی جستجو میتوان به مواردی مشابه نیز دسترسی پیدا کرد. مثل این مدل آیپاد مینی ۴ گیگابایت نسل اول که به قیمت حدود ۲۵۰۰ دلار بفروش رفته یا یک آیپاد ۳۰ گیگابایتی نسخه اختصاصی U2 مشکی رنگ که با قیمتی در حدود ۷۰۰۰ دلار فروخته شده است.

یکی از فروشندگان این نوع کالاها به گاردین اعلام کرد که مجموعه داران به دنبال تهیه این نوع محصولات اپل هستند تا مثلا مجموعه ای از کلیه آیپادهای ساخته شده تاکنون را داشته باشند. شاید روزی هم قیمت آیفون های قدیمی یا آیپدهای نسل قبل اپل تا به این اندازه بالا رود و نظر کلکسیون دارها را بخود جلب نماید.

5.0
01
Moderator
Moderator
همانند بسیاری دیگر علاقمند به انواع گجت ها، عاشق غذاهای خیابانی، علاقمند به طراحی (اگر چه هیچ اطلاعاتی در مورد آن ندارم) و معتاد خواندن مطالب تصادفی برروی وب

دیدگاهتان را بنویسید

×