نمایش همه

افتتاح دفتر ایران دلیور در ترکیه به همراه اعلام آخرین خبرها و تغییرات

وبسایت اصلی ایران دلیور امروز طرحی جدید بخود گرفت و امکانات مختلفی به آن اضافه شد. همانطور که در وبسایت اصلی میتوانید مشاهده کنید،‌ علاوه بر بخش های قبلی که شامل نحوه فعالیت و سرویس های مختلف است،‌ بخش بلاگ نیز اضافه گردیده که مطالبی در مورد نحوه فعالیت ایران دلیور، پیشنهاد خرید شرکت ها و حتی معرفی گجت های جدید در آن وجود دارد.

علاوه بر بروز شدن پوسته جدید ایران دلیور، با آغاز بکار دفتر ایران دلیور در ترکیه، هم اکنون امکان خرید گسترده تر از این کشور و همچنین کشور تایلند نیز فراهم شده که در بخش مربوطه (تالار گفتگو) میتوانید سوالات خود در این زمینه را مطرح کنید.

سروس دیگری که ایران دلیور به خدمات خود اضافه کرده است، امکان رزرو بلیط پروازهای بین المللی، هتل و حتی کرایه خودرو در سرتاسر دنیا و بدون هیچ واسطه ای میباشد.

اطلاعات بیشتر در رابطه با سرویس های جدید و وب سایت های پیشنهادی در آینده نزدیک از طریق وبلاگ ایران دلیور و بخش های مربوطه اعلام خواهد شد.

حسین قهاری
حسین قهاری
گروه ایران دلیور با داشتن بیش از ۱۵ سال سابقه فعالیت مداوم و ۴۰ نماینده در سرتاسر دنیا قدیمی ترین و بزرگ ترین ارائه دهنده خدمات خرید و فروش آنلاین کالا از سرتاسر دنیا در ایران میباشد.

دیدگاهتان را بنویسید