نمایش همه

با Universe2go به یک سفر کیهانی هیجان انگیز بروید

با Universe2go به یک سفر کیهانی هیجان انگیز بروید

Universe2go یک افلاک نما یا آسمان نمای شخصی است که شما را به یک سفر کیهانی هیجان انگیز میبرد. این دستگاه با استفاده از اپلیکیشن اختصاصی خود آسمان پر از ستاره را به روشی دیگر به شما نشان میدهد.

فقط کافیست اسمارت فون خود را درون آن قرار دهید. سپس Universe2go آسمان شب واقعی را به همراه اطلاعات اضافی، اجرام آسمانی مختلف و تصاویر دیجیتالی پرمحتوا نشان خواهد داد.

این دستگاه دارای ۸ حالت مختلف، ۳ ساعت توضیحات صوتی و ۱۵۰ تصویر رنگی فوق العاده از اجرام آسمانی است که توسط تلسکوپ فضایی هابل گرفته شده است. برای استفاده از آن نیازی به دانش نجوم نیست، ضمن اینکه برای کودکان با سن ۸ سال به بالا نیز مناسب می باشد. Universe2go با دو سیستم عامل iOS و اندروید سازگار است. همچنین اسمارت فون مورد استفاده می بایست دارای سنسورهای GPS, Compass, Gyrometer, Accelerometer باشد. قیمت این محصول حدود ۱۰۰ یورو است. برای سفارش این محصول میتوانید از لینک های فوق استفاده کنید.

لینک های مرتبط:

Moderator
Moderator
همانند بسیاری دیگر علاقمند به انواع گجت ها، عاشق غذاهای خیابانی، علاقمند به طراحی (اگر چه هیچ اطلاعاتی در مورد آن ندارم) و معتاد خواندن مطالب تصادفی برروی وب

پاسخی بگذارید

×