نمایش همه

گیفت کارت اوبر ( Uber ) برای خرید در دسترس قرار گرفت

خرید کارت هدیه

گیفت کارت های جدید اوبر هم اکنون در اختیار کاربران است

ubergizmo . اگر شما هم قصد دارید تا در مسافرت های آینده خارج از کشور خود از سرویس اوبر ( Uber ) ( اوبر یک سرویس هم سفری آنلاین است ) استفاده کنید و یا هم اکنون هم از سرویس های این شرکت بهره می برید، بد نیست بدانید که اوبر به تازگی کارت های هدیه ای معرفی کرده که دقیقا همانند سایر کارت های هدیه یا گیفت کارت ها کار میکند و کاربران با خرید آنها میتوانند از این سرویس در شهرهای مختلف استفاده کنند.

ارزش این گیفت کارت ها بستگی به انتخاب کاربر دارد. کاربر میتواند از کارت ۱۰ دلاری تا ۵۰۰ دلاری را انتخاب نماید. همچنین طراحی های متنوعی برای این کارت در نظر گرفته شده تا با سلایق مختلف سازگار باشد. حتی میتوان برروی کارت ها پیام های شخصی نیز درج کرد و تاریخ دریافت آن را مشخص نمود.

اما بهترین بخش این گیفت کارت ها این است که آنها محدود به استفاده برای رفتن از یک منطقه به منطقه دیگر نیستند و از آن میتوان برای پرداخت در اپلیکیشن UberEATs نیز استفاده کرد، پس با این کارت میتوان همزمان برای دوست یا یکی از اعضای خانواده یک وعده غذایی خرید.

همچنین این کارت های هدیه را میتوان بصورت فیزیکی نیز خریداری کرد. این کارت ها را میتوان بطور مستقیم از وبسایت اوبر خریداری نمود. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد نحوه خرید این نوع کارت ها و سایر کارت های هدیه (شرکت های دیگر) اینجا کلیک نمایید.

لینک های پیشنهادی :

حسین قهاری
حسین قهاری
گروه ایران دلیور با داشتن بیش از 15 سال سابقه فعالیت مداوم و 30 نماینده در سرتاسر دنیا قدیمی ترین و بزرگ ترین ارائه دهنده خدمات خرید و فروش آنلاین کالا از سرتاسر دنیا در ایران میباشد.

پاسخی بگذارید

×