نمایش همه

ترندیول،‌ بزرگترین وبسایت فروش پوشاک در ترکیه به رکورد خیره کننده ای دست یافت

ترندیول (trendyol)،‌ یکی از برترین سایت های پوشاک ترکیه به رکورد خیره کننده ای دست یافت.

وبسایت ترندیول (trendyol.com)،‌ بزرگترین سایت فروش پوشاک در ترکیه به رکوردی خیره کننده در بخش فروش دست یافت. براساس گزارش منتشر شده، ترندیول به رکورد ارسال بیش از ۲۰ میلیون سفارش سالیانه دست پیدا کرده که آماری قابل توجه به حساب می آید.

با این آمار، ترندیول سالانه چیزی در حدود ۳۵۰ میلیون دلار فروش دارد. حدود ۷۰ درصد از زنانی که در ترکیه بصورت آنلاین پوشاک خریداری میکنند، این کار را از طریق trendyol.com انجام میدهند.

بدون تردید این آماری فوق العاده برای این کمپانی است، شرکتی که تنها حدود ۵ سال از فعالیتش میگذرد. میلیون ها شهروند ترک سالانه برای اولین بار خرید خود را از طریق ترندیول ثبت میکنند. Demet Mutlu مدیر عامل جوان ترندیول میگوید:

مردم ترکیه شیک ترین مردم دنیا هستند و ما از اینکه میتوانیم برای آنها گزینه های بیشتری در بخش مد نسبت به قبل ایجاد کنیم هیجان زده هستیم. باعث افتخار است که توانسته ایم مشتریان وفادار زیادی از سرتاسر کشور جذب کنیم. همچنین از این موضوع بخود می بالیم که میتوانیم کارمان را با ارائه آخرین و بهترین سبک ها با قیمت هایی که هر کسی میتواند دوست داشته باشد، ادامه دهیم.

مدیرعامل ترندیول

ترندیول را می بایست یکی از موفق ترین استارت اپ های تجارت الکترونیک در جهان نامید، شرکتی که توسط سرمایه گذاران پیشرو در سطح دنیا حمایت میشود. ترندیول موفق شده تا سرمایه گذارهایی را از طریق شرکت های برتری چون Tiger Global Management, Kleiner Perkins Caufield Byers و European Bank for Reconstruction and Development یا EBRD جذب کند، شرکت هایی که قبلا در کمپانی های پیشرو بازار چون گوگل، فیسبوک، آمازون و لینکداین سرمایه گذارانی داشته اند.

مطالب پیشنهادی:

Moderator
Moderator
همانند بسیاری دیگر علاقمند به انواع گجت ها، عاشق غذاهای خیابانی، علاقمند به طراحی (اگر چه هیچ اطلاعاتی در مورد آن ندارم) و معتاد خواندن مطالب تصادفی برروی وب

دیدگاهتان را بنویسید