تایم لاین فعالیت های ایران دلیور - مرجع خرید آنلاین کالا از سایت های خارجی

 • سال ۱۳۸۲ بوجود آمدن ایده های اولیه

  سال ۱۳۸۲ بود که برای اولین بار ایده شروع فعالیت و ارایه خدمات توسط تیم کنونی گروه ایران دلیور بوجود آمد. استارت فعالیت از طریق نرم افزار معروف یاهو مسنجرصورت گرفت.
 • سال ۱۳۸۶ ثبت شرکت در امارات

  با استقبال دوستان عزیز تصمیم بر آن شد تا فعالیت بصوت جدی تر دنبال گردد. بازاریابی و ارتباط با مشتریان همچنان از طریق یاهو مسنجر و همچنین وب سایت هایی مانند پرشین تولز ادامه پیدا کرد. عمده سرویس ارائه شده به هموطنان شارژ و ساختن اکانت های پی پل، شارژ حساب کش یو که آن دوره بسیار محبوب بود و همچنین عرضه گیفت کارت های مجازی بود.
 • سال ۱۳۸۸ بوجود آمدن برند شومیکس

  در سال ۲۰۰۷ بود که با گسترده شدن سطح سفارشات دریافتی و خدمات ارائه شد، تمام فعالیت های ارائه شده با نام شومیکس تریدینک صورت میپذیرفت.
 • سال ۱۳۸۸ تولد ایران دلیور

  همزمان با ثبت شرکت شومیکس تردینگ در امارات و برای تکمیل کردن سرویس های ارائه شده و با توجه به درخواست های مکرر دوستان سرویس خرید کالا از امریکا و امارات بوجود آید. با توجه به ماهیت فعالیت و عرضه خدمات در ایران نام ایران دلیور انتخاب شد.
 • سال ۱۳۸۹ ایجاد تالار گفتگو

  در تاریخ ۲۰۱۱/۱/۱، تالار گفتگوی ایران دلیور ایجاد شد تا امکان استعلام قیمت و انتشار خبرها ومطالب مربوط به گروه ساده تر شود. همزمان با این اتفاق امکان خرید از انگلستان نیز برای کاربران ایران دلیور فراهم شده بود.
 • سال ۱۳۹۱امکان خرید از چین

  بصورت محدود تا قبل از سال ۱۳۹۱ سفارشات خرید کالا از چین نیز دریافت میشد اما با توجه به شرایط ویژه خرید کالا از وب سایت هایی مانند علی اکسپرس و ارسال مستقیم کالا به ایران، دفتر نمایندگی ایران دلیور در چین افتتاح شد.
 • سال ۱۳۹۲ ثبت شرکت در ایران

  برای هر چه بیشتر رسمیت پیدا کردن فعالیت های گروه ایران دلیور، شرکتی با نام سامان بازرگان داتیس به ثبت رسید.
 • سال ۱۳۹۳ تغییر ظاهر وبسایت و کشورهای بیشتر

  با تحویل سال ۱۳۹۳ و با تلاش همکاران تیم ایران دلیور و شومیکس تریدینگ امارات، همزمان با سال نو شمسی طراحی سایت بهبود پیدا کرد و علاوه بر امکانات جدید، امکان خرید از کشورهای هند و آلمان نیز فراهم گردید.
 • سال ۱۳۹۳ دریافت نماد اعتماد الکترونیکی

  برای اطمینان خاطر هر چه بیشتر کاربران و مشتریان ایران دلیور نماد اعتماد الکترونیکی از وزارت صنعت، معدن و تجارت دریافت شد.
 • سال ۱۳۹۳ امکان خرید از کشورهای اروپایی و سنگاپور

  در مسیر گسترش فعالیت های ایران دلیور، امکان خرید و دریافت کالا در کشورهای فرانسه، ایتالیا، اسپانیا و سنگاپور فراهم گردید.
 • سال ۱۳۹۴ مصاحبه رونامه دنیای اقتصاد با مدیریت ایران دلیور

  با توجه به اینکه گروه ایران دلیور یکی از بزرگ ترین و قدیمی ترین شرکت در زمینه ارائه خدمات خرید کالا از کشورهای خارجی است، مدیریت این گروه مصاحبه ای در رابطه با مشکلات خرید آنلاین کالا با روزنامه دنیای اقتصاد انجام داد.
 • سال ۱۳۹۴کشورهای بیشتر و درگاه پرداخت آنلاین

  همیشه میتوان بهتر شد. با باور به این جمله و تلاش اعضای ایران دلیور، امکان خرید و تحویل کالا در کشورهای مالزی، ژاپن و کانادا فراهم گردید، همچنین برای راحتی کاربران، درگاه پرداخت الکترونیکی بانک سامان به وبسایت اضافه گردید. همچنین تعداد کاربران ایران دلیور از مرز ۱۰ هزار کاربر عبور کرد.
 • سال ۱۳۹۵ طراحی جدید و خرید از ترکیه

  ایران دلیور همواره در حال تغییر و بهتر شدن بوده است چرا که شما به ما این انگیزه و هدف را میدهید. بعد از حدود ۱۳ سال و در مسیر بهتر شدن ایران دلیور و فراهم آوردن امکان ارائه خدماتی کامل تر، طراحی وبسایت ایران دلیور بار دیگر بروز شد و امکانات بیشتری به آن اضافه گردید. همچنین با توجه به شرایط فوق العاده کشور ترکیه، دفتر دیگری در این کشور افتتاح گردید تا شرایط و امکانات خرید از این کشور ساده تر و کامل تر از پیش باشد.
 • سال ۱۳۹۵ افتتاح دفتر کره جنوبی و توسعه خرید از ژاپن

  شرایط ویژه کشورهای شرق آسیا باعث شد تا در کنار کشورهای چین، مالزی، سنگاپور، هنگ کنگ و تایلند حالا شرایط ویژه ای با فراهم آمدن امکان خرید و دریافت کالا در کره جنوبی و همچنین توسعه فعالیت های دفتر ژاپن بوجود آید.
 • سال ۱۳۹۵بروز رسانی های قالب و اپلیکیشن های تلفن همراه

  با افزایش تعداد کاربرانی که از تلفن همراه برای انجام کارهای روزمره استفاده میکنند، از قالب جدید تالار گفتگو با قابلیت رسپانسیو رونمایی و امکان گفتگوی زنده با تیم پشتیبانی به سایت اضافه گردید. همچنین اپلیکیشن های تلفن همراه با سیستم عامل های اندروید و آی او اس نیز بر روی گوگل پلی، بازار و اپ استور عرضه شد تا امکان استعلام قیمت و ارتباط با تیم ایران دلیور ساده تر از قبل باشد.
 • سال ۱۳۹۵ راه اندازی سیستم گروه های کاربری ویژه و همکاران

  امکانت عضویت در گروه های کاربری ویژه و همکاران ایجاد شد تا کاربران دائمی و همیشگی ایران دلیور بتوانند با پرداخت حق عضویت سالیانه از سرویس های ویژه، خدمات و تخفیفات ویژه کارمزد، نرخ ارز و پست بهره مند شوند. اعضای گروه همکاران همچنین امکان پرداخت مدت دار هزینه سفارشات را خواهند داشت.
 • سال ۱۳۹۵ افتتاح فروشگاه ایران دلیور

  در راستای ارائه خدمات کامل تر به مخاطبان عزیز ایران دلیور با افتخار خبر افتتاح فروشگاه اینترنتی ایران دلیور با هدف معرفی برترین و محبوب ترین محصولات روز دنیا را اعلام میکنم. فروشگاه ایران دلیور به عنوان اولین فروشگاه آنلاین ایران با سیستم پیش فروش کالا فعالیت خود را از بهمن ماه ۱۳۹۵ شروع خواهد کرد.
 • سال ۱۳۹۶ افتتاح دفتر اندونزی

  در مسیر گسترش فعالیت های ایران دلیور، امکان خرید و دریافت کالا در کشور اندونزی فراهم شد.
 • سال ۱۳۹۶ افتتاح دفتر گرجستان

  در مسیر گسترش فعالیت های ایران دلیور، امکان خرید و دریافت کالا در کشور گرجستان و شهر تفلیس فراهم شد.
 • سال ۱۳۹۷ افتتاح دفتر استرالیا

  در مسیر گسترش فعالیت های ایران دلیور، امکان خرید و دریافت کالا در کشور استرالیا فراهم شد. همچنان در گستردگی کشورهای تحت پوشش تلاش خواهیم کرد.
 • سال ۱۳۹۷ ایران دلیور با ۳۰ نماینده در سرتاسر دنیا

  با افتخار اعلام میکنیم که گروه ایران دلیور به عنوان بزرگ ترین و قدیمی ترین مرجع خرید بین المللی کالا در سرتاسر دنیا آمادگی خرید و دریافت کالا در بیش از ۳۰ کشور دنیا را دارا میباشد تا بیش از پیش قدرت و امکان خرید انواع کالا را در اختیار مخاطبان خود قرار دهد.
 • سال ۱۳۹۷ بروز رسانی ظاهری سایت و تالار گفتگو

  به منظور ایجاد رابط کاربری ساده تر و متناسب با درخواست مخاطبان طراحی سایت و تالار گفتگو ایران دلیور بروزرسانی شد.
 • سال ۱۳۹۸ ایران دلیور با ۴۰ نماینده در سرتاسر دنیا

  همراهی شما بزرگ ترین انگیزه برای ادامه فعالیت های ایران دلیور بوده و خواهد بود. با افتخار اعلام میکنیم تعداد کشورهایی که امکان خرید و دریافت کالا در انها بوجود امده است به بیش از ۴۰ کشور رسیده است.
 • سال ۱۳۹۸ دریافت پروانه کسب و تمدید مجوز ها

  سوابق و اعتبار ایران دلیور بر مشتریان همیشگی ما ثابت شده است اما به منظور قانونی بودن فعالیت های ما نماد اعتماد الکترونیکی و ساماندهی تمدید و پروانه کسب از اتحادیه کسب و کار های مجازی دریافت شد.