تایم لاین فعالیت های ایران دلیور - مرجع خرید آنلاین کالا از سایت های خارجی

 • سال 1382 بوجود آمدن ایده های اولیه

  سال 1382 بود که برای اولین بار ایده شروع فعالیت و ارایه خدمات توسط تیم کنونی گروه ایران دلیور بوجود آمد. استارت فعالیت از طریق نرم افزار معروف یاهو مسنجرصورت گرفت.
 • سال 1386 ثبت شرکت در امارات

  با استقبال دوستان عزیز تصمیم بر آن شد تا فعالیت بصوت جدی تر دنبال گردد. بازاریابی و ارتباط با مشتریان همچنان از طریق یاهو مسنجر و همچنین وب سایت هایی مانند پرشین تولز ادامه پیدا کرد. عمده سرویس ارائه شده به هموطنان شارژ و ساختن اکانت های پی پل، شارژ حساب کش یو که آن دوره بسیار محبوب بود و همچنین عرضه گیفت کارت های مجازی بود.
 • سال 1388 بوجود آمدن برند شومیکس

  در سال 2009 بود که با گسترده شدن سطح سفارشات دریافتی و خدمات ارائه شد، تمام فعالیت های ارائه شده با نام شومیکس تریدینک صورت میپذیرفت.
 • سال 1388 تولد ایران دلیور

  همزمان با ثبت شرکت شومیکس تردینگ در امارات و برای تکمیل کردن سرویس های ارائه شده و با توجه به درخواست های مکرر دوستان سرویس خرید کالا از امریکا و امارات بوجود آید. با توجه به ماهیت فعالیت و عرضه خدمات در ایران نام ایران دلیور انتخاب شد.
 • سال 1389 ایجاد تالار گفتگو

  در تاریخ 2011/1/1، تالار گفتگوی ایران دلیور ایجاد شد تا امکان استعلام قیمت و انتشار خبرها ومطالب مربوط به گروه ساده تر شود. همزمان با این اتفاق امکان خرید از انگلستان نیز برای کاربران ایران دلیور فراهم شده بود.
 • سال 1391امکان خرید از چین

  بصورت محدود تا قبل از سال 1391 سفارشات خرید کالا از چین نیز دریافت میشد اما با توجه به شرایط ویژه خرید کالا از وب سایت هایی مانند علی اکسپرس و ارسال مستقیم کالا به ایران، دفتر نمایندگی ایران دلیور در چین افتتاح شد.
 • سال 1392 ثبت شرکت در ایران

  برای هر چه بیشتر رسمیت پیدا کردن فعالیت های گروه ایران دلیور، شرکتی با نام سامان بازرگان داتیس به ثبت رسید.
 • سال 1393 تغییر ظاهر وبسایت و کشورهای بیشتر

  با تحویل سال 1393 و با تلاش همکاران تیم ایران دلیور و شومیکس تریدینگ امارات، همزمان با سال نو شمسی طراحی سایت بهبود پیدا کرد و علاوه بر امکانات جدید، امکان خرید از کشورهای هند و آلمان نیز فراهم گردید.
 • سال 1393 دریافت نماد اعتماد الکترونیکی

  برای اطمینان خاطر هر چه بیشتر کاربران و مشتریان ایران دلیور نماد اعتماد الکترونیکی از وزارت صنعت، معدن و تجارت دریافت شد.
 • سال 1393 امکان خرید از کشورهای اروپایی و سنگاپور

  در مسیر گسترش فعالیت های ایران دلیور، امکان خرید و دریافت کالا در کشورهای فرانسه، ایتالیا، اسپانیا و سنگاپور فراهم گردید.
 • سال 1394 مصاحبه رونامه دنیای اقتصاد با مدیریت ایران دلیور

  با توجه به اینکه گروه ایران دلیور یکی از بزرگ ترین و قدیمی ترین شرکت در زمینه ارائه خدمات خرید کالا از کشورهای خارجی است، مدیریت این گروه مصاحبه ای در رابطه با مشکلات خرید آنلاین کالا با روزنامه دنیای اقتصاد انجام داد.
 • سال 1394کشورهای بیشتر و درگاه پرداخت آنلاین

  همیشه میتوان بهتر شد. با باور به این جمله و تلاش اعضای ایران دلیور، امکان خرید و تحویل کالا در کشورهای مالزی، ژاپن و کانادا فراهم گردید، همچنین برای راحتی کاربران، درگاه پرداخت الکترونیکی بانک سامان به وبسایت اضافه گردید. همچنین تعداد کاربران ایران دلیور از مرز 10 هزار کاربر عبور کرد.
 • سال 1395 طراحی جدید و خرید از ترکیه

  ایران دلیور همواره در حال تغییر و بهتر شدن بوده است چرا که شما به ما این انگیزه و هدف را میدهید. بعد از حدود ۱۳ سال و در مسیر بهتر شدن ایران دلیور و فراهم آوردن امکان ارائه خدماتی کامل تر، طراحی وبسایت ایران دلیور بار دیگر بروز شد و امکانات بیشتری به آن اضافه گردید. همچنین با توجه به شرایط فوق العاده کشور ترکیه، دفتر دیگری در این کشور افتتاح گردید تا شرایط و امکانات خرید از این کشور ساده تر و کامل تر از پیش باشد.
 • سال 1395 افتتاح دفتر کره جنوبی و توسعه خرید از ژاپن

  شرایط ویژه کشورهای شرق آسیا باعث شد تا در کنار کشورهای چین، مالزی، سنگاپور، هنگ کنگ و تایلند حالا شرایط ویژه ای با فراهم آمدن امکان خرید و دریافت کالا در کره جنوبی و همچنین توسعه فعالیت های دفتر ژاپن بوجود آید.
 • سال 1395بروز رسانی های قالب و اپلیکیشن های تلفن همراه

  با افزایش تعداد کاربرانی که از تلفن همراه برای انجام کارهای روزمره استفاده میکنند، از قالب جدید تالار گفتگو با قابلیت رسپانسیو رونمایی و امکان گفتگوی زنده با تیم پشتیبانی به سایت اضافه گردید. همچنین اپلیکیشن های تلفن همراه با سیستم عامل های اندروید و آی او اس نیز بر روی گوگل پلی، بازار و اپ استور عرضه شد تا امکان استعلام قیمت و ارتباط با تیم ایران دلیور ساده تر از قبل باشد.
 • سال 1395 راه اندازی سیستم گروه های کاربری ویژه و همکاران

  امکانت عضویت در گروه های کاربری ویژه و همکاران ایجاد شد تا کاربران دائمی و همیشگی ایران دلیور بتوانند با پرداخت حق عضویت سالیانه از سرویس های ویژه، خدمات و تخفیفات ویژه کارمزد، نرخ ارز و پست بهره مند شوند. اعضای گروه همکاران همچنین امکان پرداخت مدت دار هزینه سفارشات را خواهند داشت.