نمایش همه

مدیر ای بی: دنیا به آمازون دیگری نیاز ندارد

مدیر شرکت ای بی Devin Wenig میگوید، این شرکت فقط جایی برای خرید و فروش یک گوشی دست دوم و کارکرده یا چیزی شبیه به آن نیست، در واقع فروش محصولات دست دوم و کارکرده تنها بخش کوچک و در حال نزولی از کسب و کار eBay می باشند. همچنین نمی بایست وبسایت eBay را تنها یک وبسایت حراجی نامید، از سوی دیگر Wenig معتقد است که نباید eBay را مشابه وبسایتی چون آمازون دانست. وی این مطالب را در جریان کنفرانس Code اعلام کرد.

ونیگ میگوید ارزش کالاهایی که ما در یک سال میفروشیم حدود ۹۰ میلیارد دلار است. تفکراتی وجود دارد که ما نیاز داریم شبیه به آمازون باشیم اما دنیا نیازی به یک آمازون دیگر ندارد، بلکه آنها به یک eBay بهتر نیاز دارند.

من ترجیح میدهم تا ۱ میلیارد آیتم منحصربه فرد که ظرف مدت ۳ روز به دستم میرسند داشته باشم تا ۱ میلیارد آیتم معمولی که در مدت ۱ ساعت به مقصد میرسند. این نوع کسب و کار ماست و همچنین دلیلی برای منحصربه فرد بودن ما.

در واقع منظور ونیگ این است که اگر شما نیاز به یک کالای معمولی دارید که میخواهید به سرعت به آن دسترسی داشته باشید، بهتر است به آمازون سر بزنید.

حسین قهاری
حسین قهاری
گروه ایران دلیور با داشتن بیش از 15 سال سابقه فعالیت مداوم و 30 نماینده در سرتاسر دنیا قدیمی ترین و بزرگ ترین ارائه دهنده خدمات خرید و فروش آنلاین کالا از سرتاسر دنیا در ایران میباشد.

دیدگاهتان را بنویسید

×