نمایش همه

خرید بذر از سایت جانی سید امریکا – Johnny Seeds

خرید از سایت جانی سید امریکا – Johnny Seeds

وب سایت جانی سید امریکا یکی از بهترین منابع برای خرید انواع بذر گل، میوه و سبزیجات میباشد.کیفیت و سلامت بذرهای ارسالی در کنار عرضه گسترده و کاملی که این وب سایت دارد به تجربه یک خرید خوب و موفق کمک زیادی خواهد کرد.

با توجه به محدودیت ها و حساسیت هایی که در بحث خرید و واردات بذر به کشورهای مختلف وجود دارد. این وب سایت بنا به درخواست خریدار امکان تهیه و صدور تاییدیه ها و مدارک لازم یا Phytosanitary Certificate را در قبال دریافت هزینه دارد.

با توجه به تجارب ایران دلیور در این بخش پیشنهاد میشود در صورتی که خرید شما از ۲۰۰ دلار یا وزن ۲ پوند بیشتر میباشد حتما اقدام به تهیه Phytosanitary Certificate کنید تا ریسک بروز مشکل برای پکیج شما کاهش پیدا کنید.

هزینه صدور Phytosanitary Certificate توسط وب سایت جانی سید ۱۲۵ دلار امریکا میباشد.

ایران دلیور امکان تحویل بذر های خریداری شده از امریکا و سایر کشورها را در کشور امارات نیز دارد.

با توجه به اینکه سفارشات خریداری شده از امارات به آدرس خریدار پست میشود ایران دلیور در قبال نحوه برخورد پست اطلاعاتی ندارد و صرفا به عنوان نماینده شما برای خرید، دریافت و پست سفارش به آدرس شما در ایران عمل خواهد کرد.

با کمک گروه ایران دلیور امکان خرید از سایت جانی سید امریکا در سریع ترین زمان ممکنه و حداقل هزینه وجود دارد. برای اطلاع از نحوه ثبت نام، درخواست قیمت و ثبت سفارش اینجا کلیک کنید یا در تلگرام به شماره ۰۹۱۷۳۰۱۶۹۹۲ پیام ارسال نمایید.

1
سلام 👋🏻
چطور میتونم کمکتون کنم ؟