نمایش همه

اکسپریا ایر ، دستیار صوتی جدید سونی بزودی برای فروش در دسترس قرار میگیرد

خرید اکسپریا ایر سونی

اکسپریا ایر سونی بزودی روانه بازار فروش میشود

technobuffalo . شرکت سونی کار فروش Xperia Ear را که برای اولین بار در کنگره جهانی موبایل معرفی کرد، آغاز میکند. قرار است این محصول جدید سونی از طریق سایت های معتبری چون آمازون و B&H Photo برای فروش در ایالات متحده در دسترس خریداران قرار گیرد.

Xperia Ear دستگاهی کوچک است که برروی گوش قرار گرفته و یک دستیار صوتی را در اختیار کاربر میگذارد. در واقع هدف اصلی از معرفی این دستگاه آزمایش بازار اعلام شده بود، اگر چه در نهایت سونی تصمیم گرفته این دستگاه را وارد بازار فروش کند. کاربر میتواند همانند سایر دستیارهای صوتی که این روزها با آنها آشنا هستیم (سیری ، کورتانا و … ) از اکسپریا ایر ( Xperia Ear ) نیز سوالاتی بپرسد و درخواست هایی داشته باشد. مثلا از آن بپرسد که “برنامه فردای من چیست؟” یا درخواست ارسال یک پیام به یکی از مخاطبان خود را بکند.

همچنین کاربر با استفاده از اکسپریا ایر میتواند پیام های اطلاع رسانی (نوتیفیکیشن) را براساس نوع تنظیمات خود دریافت کند، مثلا دریافت نوتیفیکیشن پیام های متنی در هنگام رانندگی.

اکسپریا ایر ( Xperia Ear ) دارای سنسورهایی است که میتواند حرکات را تشخیص دهد. مثلا حسگرهای مجاورت، ژیروسکوپ و شتاب سنج این گجت میتواند تشخیص دهد که آیا برروی گوش کاربر درحال کار است یا کاری انجام نمیدهد و یا در حال شارژ است. سونی میگوید که کاربر حتی با یک اشاره سر هم میتواند یک فرمان را تایید کند.

براساس اعلام سونی اکسپریا ایر از تاریخ ۱۳ دسامبر سال جاری و با قمیت ۲۰۰ دلار برای فروش در دسترس قرار میگیرد. برای آگاهی از نحوه خرید این محصول اینجا کلیک نمایید.

مطالب پیشنهادی :


Moderator
Moderator
همانند بسیاری دیگر علاقمند به انواع گجت ها، عاشق غذاهای خیابانی، علاقمند به طراحی (اگر چه هیچ اطلاعاتی در مورد آن ندارم) و معتاد خواندن مطالب تصادفی برروی وب

دیدگاهتان را بنویسید

×