نمایش همه

فروش اکانت های بازی Pokémon Go برروی سایت ایبی

خرید اکانت pokemon go
فروش اکانت های بازی Pokémon Go برروی سایت ایبیReviewed by امین قهاری on Jul 18Rating:

فروش اکانت های بازی Pokémon Go برروی سایت ایبی

این روزها بازی Pokémon Go فوق العاده معروف شده و کمتر علاقمند به دنیای بازی پیدا میشود که این بازی را برروی اسمارت فون خود نصب نکرده باشد و یا خبرهای آن را دنبال نکند. محبوبیت این بازی که بایستی آن را یک پدیده نامید، باعث شده تا عده ای بدنبال پول درآوردن از آن باشند. خبر می رسد که فروشندگانی برروی ایبی در حال فروش اکانت های بازی Pokémon Go می باشند.

برروی ایبی لیست هایی از اکانت پوکمون گو وجود دارد که به لول های بالا دست یافته اند و علاقمندان میتوانند آنها را با قیمت های مختلف خرید نمایند. این درحالیست که حتی اکانت بالای ۱۰۰۰ دلار هم برروی ایبی وجود دارد. البته قبل از اینکه زیاد هیجان زده شوید و بخواهید برای خرید یکی از آنها اقدام کنید، بایستی بدانید که ممکن است بعضی از آنها کلاه بردار باشند، بنابراین قبل از خرید، از اعتبار فروشنده اطمینان کسب کنید.

بازی Pokémon Go بعد از عرضه، با محبوبیت بسیار گسترده ای روبرو شده بطوریکه در صدر هر دو لیست top free و top grossing app در اپ استور اپل و گوگل پلی قرار گرفته و بیشتر از ۲۰ میلیون بار دانلود شده است.

مطالب پیشنهادی :

خرید از آمازون – چطور از آمازون خرید کنید؟

خرید از eBay – چطور از ebay خرید کنید؟

شرکت در مزایده های eBay

خدمات مذاکره، مکاتبه و خرید از شرکت های خارجی

امین قهاری
امین قهاری
دیوانه انواع گجت، عاشق غذاهای خیابانی، علاقمند به طراحی (اگر چه هیچ اطلاعاتی در مورد آن ندارم) و معتاد خواندن مطالب تصادفی برروی وب

پاسخ دهید

ورود با شبکه های اجتماعی: