نمایش همه

اسنپ دیل و سرویس جدید تحویل پول به مشتری

snapdeal-cash


سایت اسنپ دیل هند سرویس تحویل پول نقد راه اندازی کرد


منبع : LiveMint

شرکت اسنپ دیل که یک شرکت هندی فعال در بخش تجارت الکترونیک است اعلام کرد که آنها سرویس ‘Cash@Home’ را در این کشور راه اندازی کرده اند، سرویسی که به کاربران اجازه میدهد تا سقف ۲۰۰۰ روپیه پول سفارش دهند و آن را توسط پیک این شرکت درب منزل دریافت کنند.

Rohit Bansal بنیانگذار اسنپ دیل در بیانیه ای اعلام کرد:

راه اندازی سرویس دریافت پول نقد از سوی این شرکت برای کمک به مصرف کنندگان ما راه اندازی شده و به آنها کمک میکند تا بحران پول نقد برای رفع نیازهای روزانه شان را برطرح نمایند.

Rohit Bansal

Snapdeal با استفاده از پولی که از طریق سیستم Cash on Delivery یا COD (پرداخت پول نقل هنگام تحویل کالا) دریافت میکند،‌ سرویس جدید خود را مدیریت میکند. کاربر با استفاده از کارت اعتباری خود میتواند پول مورد نیاز خود را از طریق سایت اسنپ دیل سفارش دهد. همچنین کاربران در هنگام تحویل پول میتوانند از کارت بانکی خود برای پرداخت پول از طریق دستگاه PoS که همراه با نماینده اسنپ دیل است استفاده نمایند.

این سرویس درحال حاضر در شهرهای Gurgaon و Bangalore اجرا میشود و طی روزهای آینده در سایر شهرهای بزرگ هند نیز راه اندازی خواهد شد. اسنپ دیل اعلام کرده که با درنظر گرفتن فیدبک های دریافتی از سوی مشتریان، این سرویس را در روزهای آینده تکمیل تر و بهتر خواهد کرد.

مطالب مرتبط:

Moderator
Moderator
همانند بسیاری دیگر علاقمند به انواع گجت ها، عاشق غذاهای خیابانی، علاقمند به طراحی (اگر چه هیچ اطلاعاتی در مورد آن ندارم) و معتاد خواندن مطالب تصادفی برروی وب

پاسخی بگذارید

×