نمایش همه

خرید کالا از خارج از کشور

خرید کالا از خارج از کشور یکی از اصلی ترین سرویس ها و خدمات ایران دلیور میباشد

این سرویس همانگونه که در معرفی شرکت توضیح داده شده، به منظور کاهش هزینه ها و تهیه اقلامی که تهیه آن در ایران براحتی امکان پذیر نباشد بوجود آمده است.

بدون شک شرکت های بازرگانی از قدیم کار و پروسه واردات انواع کالا را انجام میدادند اما نحوه و سیستم فعالیت این شرکت ها معمولا به گونه ای است که خرید و واردات کالا به صورت عمده صورت میپذیرد و این باعث میشود که تهیه کالای مورد نظر شما برای مصرف شخصی امکان پذیر نباشد.

ایران دلیور سرویس خرید کالا از خارج از کشور را با هدف پوشش دادن به نیاز های آن دسته از افرادی بوجود آورد که تمایل به خرید کالایی در هر نقطه از جهان برای مصرف شخصی خود و تعداد محدود دارند. این ایده فعالیت بسیار نو و متقاوت بود و باعث شد که خیلی سریع مورد استقبال هموطنان عزیز قرار بگیرد.

خرید کالا از خارج از کشور بدون مشکل هم نبوده است و از آنجایی که خیلی از وب سایت ها فروش و ارسال محصولات خود را محدود به کشوری خاص میکنند باید به فکر فراهم آوردن شرایطی میبودیم که میتوانستیم کالاهای مذکور را در آن کشورها دریافت و به ایران ارسال کنیم.

از همین رو با افتخار اعلام میکنیم که ایران دلیور به عنوان قدیمی ترین و بزرگ ترین گروه فعال در زمینه خرید کالا از خارج از کشور، شرایط را فراهم آورده است که امکان خرید و دریافت کالا در بیش از 20 کشور دنیا را دارا میباشد.

تا به امروز امکان خرید و دریافت کالا در کشورهای امریکا، کانادا، انگلستان، فرانسه، اسپانیا، ایتالیا، آلمان، روسیه، استرالیا، چین، هنگ کنگ، تایلند، سنگاپور، مالزی، چین، ژاپن، کره جنوبی، هند، ترکیه، امارات متحده عربی وجود دارد.

با توجه به نام این کشورها میشود با اطمینان گفت که تقریبا ایران دلیور امکان خرید از برترین قطب های خرید و فروش کالا در سرتاسر دنیا را فراهم آورده تا بتواند خدماتی شایسته شما ارائه دهد.

تجربیات فراوان و ارزشمند تیم خرید و پشتیبانی ایران دلیور در کنار نظم کاری، حس مسئولیت پذیری و پاسخگویی ضامن تجربه موفق و لذت بخش شما در خرید کالا از خارج از کشور میباشد.

برای اطلاعات بیشتر در رابطه با نحوه خرید کالا از خارج از کشور اینجا کلیک کنید.

لینک های مرتبط :

حسین قهاری
حسین قهاری
گروه ایران دلیور با داشتن بیش از ۱۵ سال سابقه فعالیت مداوم و ۴۰ نماینده در سرتاسر دنیا قدیمی ترین و بزرگ ترین ارائه دهنده خدمات خرید و فروش آنلاین کالا از سرتاسر دنیا در ایران میباشد.

2 Comments

  1. 317moslem گفت:

    سلام من می خوام از تایلند یکسری کاکتوس بخرم هزینه ارسال به ایران چقدر میشه؟

دیدگاهتان را بنویسید