نمایش همه

شاپیفای چیست؟

شاپیفای


شاپیفای ( Shopify ) یک پلتفرم معروف در دنیای تجارت الکترونیک است


شاپیفای ( Shopify ) یک شرکت کانادایی معروف در دنیای تجارت الکترونیک است که مقر اصلی آن در اوتاوا کاناداست. این شرکت کار توسعه نرم افزارهای کامپیوتری برای فروشگاه های آنلاین و سیستم های خرده فروشی را انجام میدهد.

شاپیفای در سال ۲۰۰۴ میلادی تاسیس شد و در ابتدا از نرم افزاری استفاده میکرد که بنیانگذاران آن برای فروشگاه اسنوبرد خود طراحی کرده بودند. در ماه جون ۲۰۰۹، شاپیفای یک API پلتفرم و اپ استور عرضه کرد که به توسعه دهندگان اجازه میداد اپلیکیشن هایی برای فروشگاههای آنلاین Shopify ساخته و سپس آنها را برروی اپ استور Shopify بفروش برسانند.

براساس گزارش این شرکت، Shopify حدود ۳۰۰ هزار فروشگاه را پشتیبانی میکنند. در حال حاضر شاپیفای یک پلتفرم معروف و دوست داشتنی در بین خرده فروشان و فروشگاههای آنلاین نوپاست که براحتی و با چند کلیک ساده میتوانند فروشگاه اینترنتی خود را راه اندازی نمایند.

به گفته CNET پلتفرم فروشگاهی آنها ساده، یکدست و آسان برای استفاده است. در سال ۲۰۱۲، شاپیفای بعنوان یکی از خلاق ترین شرکت ها توسط Fast Company انتخاب شد. البته بیشتر پلن های این پلتفرم تا حدودی گران هستند و علاقمندان به استفاده از این نرم افزار فروشگاهی می بایست هزینه ماهیانه برای استفاده از امکانات خوب آن پرداخت نمایند.

شاپیفای در دنیای تجارت الکترونیک با رقبایی قدرتمند چون مگنتو (Magneto) و ولیشن (Volusion) به رقابت میپردازد.

مطالب پیشنهادی:

Moderator
Moderator
همانند بسیاری دیگر علاقمند به انواع گجت ها، عاشق غذاهای خیابانی، علاقمند به طراحی (اگر چه هیچ اطلاعاتی در مورد آن ندارم) و معتاد خواندن مطالب تصادفی برروی وب

دیدگاهتان را بنویسید

1
سلام 👋🏻
چطور میتونم کمکتون کنم ؟