شرایط و قوانین خرید کالا از فروشگاه ایران دلیور


ثبت سفارش خرید کالا از فروشگاه ایران دلیور به معنای پذیرش کامل شرایط و قوانین زیر میباشد. حتما پیش از واریز وجه و ثبت سفارش نسبت به مطالعه کامل آن اقدام کنید.

.

معرفی فروشگاه ایران دلیور:

فروشگاه ایران دلیور بر خلاف سایر فروشگاه های آنلاین فارسی زیان، برای اولین بار در ایران با سیستم پیش فروش محصولات فعالیت خواهد کرد. پیش فروش محصولات نه لزوما به معنای فروش محصولاتی که هنوز عرضه جهانی نشده اند، بلکه به این معنا که تمامی محصولات بعد از دریافت سفارش از مشتریان، از سایت های مرجع خریداری و سپس به آدرس آنها ارسال خواهد شد.

این موضوع میتواند از چندین جهت برای خریدار مفید باشد، چرا که با توجه به اینکه سفارشات برآورد قیمت روز میشوند، تخفیفات و کاهش قیمت های جهانی محصولات در برآورد هزینه در نظر گرفته میشود. همچنین با توجه به اینکه این محصولات در دسته محصولات پیشنهادی ایران دلیور میباشد، در برآورد هزینه سفارش تخفیفات قابل توجهی در نظر گرفته شده است.

همین موضوع باعث شده که شرایط و قوانین خرید از فروشگاه ایران دلیور از یک خرید آنلاین دیگر متفاوت باشد. در ادامه شرایط و قوانین خرید از فروشگاه ایران دلیور آورده شده تا دوستان با آگاهی کامل اقدام به ثبت سفارش نمایند.

دقت داشته باشید که قیمت محصولات در فروشگاه ایران دلیور بر اساس برآورد هزینه سفارشات از وب سایت های خرید جهانی و یا مستقیما از سایت های کمپانی های تولید کننده صورت میپذیرد و نه بر اساس قیمت محصول در بازار ایران. نحوه برآورد هزینه، شرایط خرید و ارسال، ممکن است باعث بالاتر یا پایین تر بودن قیمت یک محصول در مقایسه با نمونه مشابه در سایت های فارسی زبان باشد.

خریدار میتوانید از هر سایت و مکانی که تمایل دارد سفارش خود را خریداری کند اما بالاتر و پایین تر بودن قیمت ها لزوما به معنای یکسان بودن کیفیت محصولات، کشورهای خریداری شده و یا سود بیشتر و کمتر گروه ایران دلیور نمیباشد. دلیل اصلی این اتفاق در اکثر موارد تفاوت در روش کاری و سیستم برآورد هزینه و خرید میباشد.

شرایط و قوانین فروشگاه ایران دلیور:

۱) گروه ایران دلیور به نمایندگی از شما هموطنان عزیز اقدام به خرید کالا و یا سرویس مورد نظر خواهد کرد. سفارشات کالاهای فیزیکی از سرتاسر دنیا ( به غیر از کشور های شرق آسیا ) ، همگی ابتدا به دفتر امارات یا ترکیه ما ارسال خواهد شد و سپس آن ها بطور مستقیم به آدرسی که شما آن را در فرم ثبت سفارش وارد کرده اید ارسال میشود.

۲) از آنجا که کالاها با پست به آدرس شما فرستاده می شود ممکن است این کالاها به گمرگ وارد شود که در آن صورت تمامی کارهای مربوط به ترخیص کالا بعهده خریدار می باشد.( دقت داشته باشید که گمرک داخل اداره پست میباشد). معمولا براساس سرویس های اداره پست ایران، مامور پست در محل تحویل کالا این هزینه را از شما دریافت خواهد کرد، ولی ممکن است برای دریافت سفارشات جزیی نیاز به رفتن به دفتر پستی محله یا منطقه خود داشته باشید و انجام تمامی مراحل تحویل کالا زمان زیادی بطول نخواهد انجامید.

۳) مدت زمان تحویل کالا بستگی به فروشنده, سایت فروش کالا و نوع پست انتخابی شما دارد. این پروسه میتوانید در حالت عادی از یک تا چهار هفته بطول بیانجامد. بطور میانگین سفارشات در حدود ۳ هفته به دست خریداران میرسد.

۴) قبل از خرید حتما از قیمت کالا در ایران و در وبسایت های دیگر کسب اطلاع کنید. برآورد قیمت کالا توسط ایران دلیور براساس قیمت محصول درخواستی در بازار ایران و یا دیگر کشورها نمیباشد، بلکه معیار آن، برآورد قیمت هزینه ها و کارمزدهای تهیه آن محصول میباشد.

۵) لطفا قبل از خرید کالا مشخصات آن را کاملا بخوانید, هیچ کالایی مرجوعی ندارد. همچنین در صورتی که براساس گفته فروشنده امکان برگشت کالا وجود داشته باشد به ۲ نکته می بایست توجه داشته باشید :
نکته اول : براساس استانداردهای خرید و فروش آنلاین در بازارهای بین المللی تقریبا در تمامی موارد پرداخت هزینه برگشت کالا با خریدار میباشد.
نکته دوم : کلیه هزینه های کارمزد، هزینه های پستی، بیمه و یا مالیات پرداخت شده بابت دریافت کالا غیر قابل بازگشت میباشد و در نهایت تنها هزینه خود کالا آن هم به مبلغی که فروشنده برگشت میزند عودت داده خواهد شد.

با توجه به بیمه بودن سفارشات ( اکثر موارد ) تمامی سفارشات قبل از ارسال به ایران از بابت سلامت ظاهری کالا چک میشوند اما در صورتی که پست ایران به هر شکلی به کالا آسیبی وارد نماید گروه ایران دلیور هیچگونه مسئولیتی در این رابطه ندارد و خریدار باید از اداره پست شهر خود پیگیری کند به همین دلیل پیشنهاد میشود سفارشات دریافتی را در زمان دریافت و جلوی نماینده پست چک و سپس دریافت کنید.

۶) در صورتیکه وزن کالا در وب سایت فروش آن مشخص نباشد, وزن تقریبی محاسبه و به محض اطلاع از وزن دقیق به اطلاع خریدار خواهد رسید و مابه التفاوت قیمت پستی، دریافت و یا به حساب خریدار واریز خواهد شد. همچنین بدلیل اینکه هزینه پست در زمان دریافت کالا پرداخت میشود در صورتی که هزینه پست افزایش داشته باشد اختلاف آن دریافت خواهد شد. دقت داشته باشید در مواردی که وزن بسته ارسالی قابل برآورد نباشد, برآورد قیمت سفارشات براساس حداقل وزن صورت خواهد گرفت.

۷) برآورد هزینه های پستی با توجه به وزنی میباشد که در سایت فروش کالا و یا خود خریدار اعلام شده است. در صورتی که وزن کالایی با اطلاعات داده شده در سایت اختلاف داشت مابه التفاوت قیمت پستی گرفته و یا به حساب شما واریز خواهد شد.

۸) خرید کالا و ارسال آن معمولا ۳ هفته زمان میبرد (از زمان ارسال کالا توسط فروشنده نه واریز وجه و ثبت سفارش) اما در بعضی موارد فروشنده در فرستادن تاخیر دارد و یا کالای خریداری شده موجود نمیباشد و کالا دیرتر ارسال میشود .گروه ایران دلیور در این زمینه هیچ مسئولیتی ندارد.

۹) بعضی از کالاها (مانند لپ تاپ یا وسایل الکترونیکی و یا سفارشاتی که قیمت بالایی دارند) که از امریکا یا انگلستان به امارات پست می شوند ممکن است به آنها هزینه گمرک/مالیات کشور امارات تعلق بگیرد (حدود ۵% قیمت کالا) که در اینصورت هزینه آن بعهده خریدار می باشد. چون احتمال رخ دادن این مسئله زیاد نیست، در برآورد قیمت اولیه این هزینه لحاظ نخواهد شد اما چنانچه بعد از رسیدن کالا به کشور امارات سفارشی شامل این هزینه شد مدارک مربوط به آن برای خریدار ارسال خواهد شد و هزینه آن دریافت میشود.

۱۰) در صورت خرید چندین کالا از یک وبسایت یا یک فروشنده, فقط در صورتیکه وبسایت (یا فروشنده) مورد نظر کالاها را با هم ارسال کند هزینه پستی کل محاسبه میشود و درصورت ارسال مجزا توسط وبسایت (یا فروشنده) موردنظر , خریدار می بایست هزینه هر کدام را بصورت مجزا پرداخت نماید. سفارشاتی که بصورت جداگانه ارسال میشوند تنها در دفتر امارات و قبل از ارسال به ایران میتوانند با هم ادغام شود و نه در کشور دیگری.

۱۱) در صورت بروز هرگونه مشکل در انجام سفارشات ثبت شده با شما تماس گرفته خواهد شد.

۱۲) سفارشات خرید انواع درون های (Drone) عکاسی و فیلم برداری در صورتی که دارای ویژگی های خاص و خارج از عرف نباشد و صرفا برای استفاده های مطابق با قوانین کشور ایران باشد، دریافت میشود.
از انجایی که ممکن است کاربرد و کارایی های تمامی مدل های درخواستی مشتریان شاید برای همکاران ایران دلیور مشخص نباشد،‌ در صورتی که گمرک کشور امارات اجازه ترخیص کالا را ندهد گروه ایران دلیور مسئولیتی در این قبال ندارد و هزینه های خرید و پرداخت شده قابل بازگشت نیست. هرچند که اگر محصول خریداری کاربرد معمول داشته باشد معمولا مشکلی نخواهد بود.
همچنین سفارشات از امارات به ایران ( آدرس خریدار ) مستقیم پست خواهد شد و اگر برای دریافت کالا نیاز به پرداخت هزینه یا بررسی توسط گمرک و مراجع مربوطه و یا دریافت مجوزی باشد مسئولیت آن به عهده خریدار میباشد.

۱۳) سفارشات خرید کالاهای بیت کوین ماینر، لیت کوین ماینر و محصولات مشابه تنها با مسئولیت خریدار دریافت میشود و اگر گمرکلا کشور امارات و یا ایران اجازه ورود به کشور را ندهد و کالا تحویل نشود و یا نیاز به مجوز خاصی باشد گروه ایران دلیور در قبال آن مسئولیتی ندارد و هزینه های خرید پرداخت شده قابل بازگشت نیست.

امیدواریم با در نظر گرفتن شرایط و قوانین اعلام شده، محیطی برای انجام یک خرید راحت, سریع و همراه با اطمینان خاطر را برای شما فراهم آورده باشیم. توجه داشته باشید برای خرید از گروه ایران دلیور هیچگونه اجباری وجود ندارد و کاربر تنها و تماما با میل شخصی خود خرید میکند. همچنین ثبت سفارش و خرید از ایران دلیور به معنی پذیرفتن تمامی شرایط و قوانین بالا و به معنای امضای دیجیتال شما میباشد.

 

در صورتی که زمان بندی ها و جزئیات ثبت سفارش در فروشگاه ایران دلیور را مطالعه نکردید، اینجا کلیک کنید. ثبت سفارش در فروشگاه ایران دلیور به معنای پذیرفتن کامل این قوانین میباشد.

.

.

.

1
سلام 👋🏻
چطور میتونم کمکتون کنم ؟