معرفی سرویس ها و خدماتی که ایران دلیور ارایه میدهد

خرید و ارسال کالا از سرتاسر دنیا

با داشتن بیش از ۴۰ نماینده در سرتاسر دنیا آماده خرید و دریافت سفارشات شما هستیم. خرید و ارسال سریع کالا در کنار امنیت و ضمانت برگشت پول شما، لذت یک خرید اینترنتی را برای شما دوچندان خواهد کرد. دیگر نیازی ندارید نگران مشکلات خرید، هماهنگی با فروشنده، شکایت از فروشنده، پرداخت وجه یا هزینه های زیاد خرید از خارج از کشور باشید.

خرید تمامی کالاهایی که ورود آنها به کشور ایران ممنوع نباشد مانند پوشاک، دستگاهها و گجت های الکترونیکی، سرگرمی ها، قطعات خودرو، لوازم آرایشی، انواع عینک و ساعت و... امکان پذیر است.
اطلاعات بیشتر

شارژ حساب های مالی و پرداخت های بین المللی

ایران دلیور آماده شارژ و ترانسفر ارز به انواع حساب های مالی شما مانند پی پل میباشد، همچنین در صورتی که نیاز به پرداخت وجه برای انواع اکانت های اینترنتی، خرید لایسنس های ارجینال و ... داشته باشید میتوانید با همکاران ما تماس بگیرید.

تیم ایران دلیور آمادگی کامل دارد تا پرداخت هزینه ثبت نام های دانشجویی یا مقالات بین المللی را برای شما در سریع ترین زمان ممکن انجام دهد.
اطلاعات بیشتر

شرکت در مزایده های بین المللی

شرکت در مزایده ها همیشه یکی از راه هایی بوده که خرید کالای مورد نظر را با قیمتی پایین تر از قیمت بازار ممکن میساخته و حتی در مواردی بعضی از کالاهای خاص یا کالاهایی که به تعداد محدود تولید میشوند تنها از طریق مزایده بفروش میرسند.
تا به امروز شرکت در مزایده ها جز سرویس ها و خدمات اصلی گروه ایران دلیور نبوده، اما برای اینکه خریداران گزینه های بیشتری برای تهیه محصولات مورد نظر خود داشته باشند و بتوانند با کمی شانس سفارشات خود را با قیمت پایین تر خریداری نمایند بر آن شدیم تا این سرویس را نیز ارائه دهیم.


اطلاعات بیشتر

مکاتبه با شرکت ها

گروه ایران دلیور آمادگی کامل دارد تا به عنوان نماینده شما با کمپانی ها و شرکت های بین المللی وارد مذاکره شده و یا به عنوان مشاور و مجری خرید و ارسال تمامی سفارشات کلی و جزئی شما از شرکت ها و کمپانی های سرتاسر دنیا, در کنارتان باشد. با استفاده از تجربیات تیم ایران دلیور، شانس موفقیت و یک توافق مناسب با شرکت بین المللی مورد نظرتان را بالا ببرید.


اطلاعات بیشتر

فروش جهانی محصولات شما

چنانچه تولید کننده یا عرضه کننده کالا یا خدماتی خاص هستید با سرویس فروش جهانی ایران دلیور، بازار فروش خود را جهانی کنید. ایران دلیور امکان فروش محصولات و عرضه خدمات شما را بر روی بزرگ ترین وب سایت های دنیا ممکن خواهد ساخت. استفاده از تجربیات و حساب های کاربری معتبر به رشد سریع و موفقیت فروش شما کمک بسیاری خواهد کرد.


اطلاعات بیشتر

خدمات رزرویشن

چنانچه برای سفر به اقصی نقاط دنیا نیاز به رزرو بلیط هواپیما، هتل و حتی ماشین داشته باشید، گروه ایران دلیور میتواند بر اساس شرایط و نیاز های شما با بهترین نرخ اقدام به رزرو هر یک یا تمامی خدماتی ذکر شده نماید. رزرو مستقیم و بدون واسطه بلیط های پروازی از ایرلاین های مختلف، هتل ها و شرکت های کرایه خودرو در سرتاسر دنیا بخش دیگری از خدمات ایران دلیور میباشد.


اطلاعات بیشتر