نمایش همه

فروش محصول بر روی eBay و سایت های بین المللی

فروش محصول بر روی eBay و سایت های بین المللی

گروه ایران دلیور در کنار فراهم آوردن امکان خرید از eBay، آمازون و سایر سایت های برتر جهانی در بیش از 20 کشور دنیا، شرایطی ویژه برای آن دسته از دوستانی که تصمیم دارند کالا، تولیدات و یا خدمات خود را عرضه جهانی کنند، فراهم آورده است.

با توجه به سختی ها، پچیدگی ها، مشکلات و محددیت هایی که در مسیر عرضه و فروش جهانی برای افراد عادی وجود دارد و همچنین با توجه به تجربه بسیار بالای تیم خرید و فروش ایران دلیور در انجام سرویس ها و خدمات مختلف، میتوانید بدون نگرانی از این مشکلات احتمالی و محدودیت ها تنها به فکر تجربه فروش جهانی محصولات و خدمات خود باشید.

ایران دلیور با استفاده از تجربیان فراوان در کنار استفاده از تکنیک های برتر فروش جهانی و حساب های کاربری معتبر نسبت به فروش هر چه بیشتر کالا و خدمات شما اقدام خواهد کرد.

با توجه به منحصربه فرد بودن شرایط فروش هر دسته یا گروه از محصولات بصورت جهانی، برای اطلاعات بیشتر در رابطه با فروش محصول بر روی eBay و سایت های بین المللی، زمان بندی ها، هزینه ها  و ارسال با تیم پشتیبانی ایران دلیور مکاتبه کنید.

همچنین برای خرید و دریافت کالا از eBay و برترین وب سایت های فروشگاهی دنیا یا شرکت در مزایده های ایبی و بین المللی میتوانید از خدمات و سرویس های ایران دلیور بهره ببرید. 

بخاطر داشته باشید پیش از هر اقدامی نسبت به مطالعه شرایط و قوانین دریافت کالا و خدمات اقدام کنید.

لینک های مرتبط:

حسین قهاری
حسین قهاری
گروه ایران دلیور با داشتن بیش از ۱۵ سال سابقه فعالیت مداوم و ۴۰ نماینده در سرتاسر دنیا قدیمی ترین و بزرگ ترین ارائه دهنده خدمات خرید و فروش آنلاین کالا از سرتاسر دنیا در ایران میباشد.

دیدگاهتان را بنویسید