آمازون اکو، یک قدم بسوی هوشمندتر شنیدن
13/06/2016
رونمایی از ساعت هوشمند اسپارتان الترا شرکت Suunto
14/06/2016
نمایش همه

مشاهده جزییات بیشتر برروی گوشی با حرارت یاب Seek Thermal XR

گاهی اوقات شما نیاز دارید تا چیزهایی بیشتر همراه با جزییات بیشتری ببینید. اینجاست که حرارت یاب تصویری ٖSeek Thermal XR به کمک شما می‌ آید. به سادگی Seek Compact را به اسمارت فون متصل کرده و در چند ثانیه شما میتوانید منابع تولید حرارت در اطراف خود را مشاهده نمایید.

این محصول با کمک حسگرهای پیشرفته حرارتی میتواند طیف گسترده ای از دما (بین منفی ۴۰ درجه تا ۶۲۵ درجه فارنهایت) را تشخیص دهد. مسافت تشخیص برای این ابزار چیزی حدود ۳ برابر یک زمین فوتبال می باشد. همچنین از آن می توانید در روز و در تاریکی مطلق شب بهره برد.

برای اتصال، می بایست آن را از طریق پورت لایتنینگ دستگاههای iOS و پورت microUSB دستگاههای اندرویدی متصل نمود. بعد از اتصال کافیست اپلیکیشن اختصاصی آن را برروی دستگاه مورد نظر نصب کرده و تصاویر بدست آمده از آن را ذخیره نمود (همچنین میتوان تصاویر را بصورت فیلم نیز ذخیره کرد). قیمت این محصول حدود ۳۰۰ دلار است.

خرید حرارت یاب


امین قهاری
امین قهاری
همانند بسیاری دیگر علاقمند به انواع گجت ها، عاشق غذاهای خیابانی، علاقمند به طراحی (اگر چه هیچ اطلاعاتی در مورد آن ندارم) و معتاد خواندن مطالب تصادفی برروی وب > twitter.com/amghahari

پاسخ دهید