نمایش همه

رادیو REVO SuperConnect یک رادیو زیبا،‌ مدرن و قدرتمند

خرید رادیو جدید

رادیو REVO SuperConnect ترکیبی از هنر و تکنولوژی

رادیو SuperConnect یک محصول زیباست که فلسفه طراحی REVO را نشان می دهد جایی که عملکردگرایی با هنر،‌ صنعت و تکنولوژی ترکیب شده و یک دستگاه صوتی ( رادیو ) نسل جدید را بوجود آورده است. رادیویی که با اتصال به ایستگاههای رادیویی سرتاسر دنیا صدای آنها را به کاربر میرساند و یک منبع بی حد و مرز و بسیار غنی از موسیقی را در اختیار وی قرار میدهد.

SuperConnect تجهیزاتی دارد که براساس آن طیف گسترده ای از استاندارهای رادیویی دنیا از جمله DAB, DAB+, FM with RDS و رادیو اینترنتی از طریق wi-fi را پشتیبانی میکند و به بیش از ۱۶۰۰۰ ایستگاه رادیویی از سرتاسر دنیا دسترسی دارد. همچنین SuperConnect قابلیت ارتباط با دستگاههای دیگر را دارد. تکنولوژی DLNA و WLAN و Bluetooth® with aptX® امکان اتصال آن با دستگاههای دیگر را فراهم میکند.

SuperConnect با استفاده از بهترین مواد و قطعات ساخته شده و یک صفحه نمایش زیبای OLED نیز در جلوی آن قرار داده شده است. قیمت این رادیو مدرن و قدرتمند ۴۰۰ دلار می باشد. برای اطلاع از نحوه خرید این محصول اینجا کلیک کنید.

مطالب پیشنهادی :
رادیو REVO SuperConnect یک رادیو زیبا،‌ مدرن و قدرتمند
امتیاز 5 از 1 رای

Moderator
Moderator
همانند بسیاری دیگر علاقمند به انواع گجت ها، عاشق غذاهای خیابانی، علاقمند به طراحی (اگر چه هیچ اطلاعاتی در مورد آن ندارم) و معتاد خواندن مطالب تصادفی برروی وب

دیدگاهتان را بنویسید