خرید از بریتانیا
خرید از مارکس اند اسپنسر با ۲۵ درصد تخفیف
23 نوامبر 2016
خرید از چین
سرمایه گذاری علی بابا برروی سوپرمارکت های فیزیکی؛ چرا؟
24 نوامبر 2016

خرید رادیو جدید

رادیو REVO SuperConnect ترکیبی از هنر و تکنولوژی

رادیو SuperConnect یک محصول زیباست که فلسفه طراحی REVO را نشان می دهد جایی که عملکردگرایی با هنر،‌ صنعت و تکنولوژی ترکیب شده و یک دستگاه صوتی ( رادیو ) نسل جدید را بوجود آورده است. رادیویی که با اتصال به ایستگاههای رادیویی سرتاسر دنیا صدای آنها را به کاربر میرساند و یک منبع بی حد و مرز و بسیار غنی از موسیقی را در اختیار وی قرار میدهد.

SuperConnect تجهیزاتی دارد که براساس آن طیف گسترده ای از استاندارهای رادیویی دنیا از جمله DAB, DAB+, FM with RDS و رادیو اینترنتی از طریق wi-fi را پشتیبانی میکند و به بیش از ۱۶۰۰۰ ایستگاه رادیویی از سرتاسر دنیا دسترسی دارد. همچنین SuperConnect قابلیت ارتباط با دستگاههای دیگر را دارد. تکنولوژی DLNA و WLAN و Bluetooth® with aptX® امکان اتصال آن با دستگاههای دیگر را فراهم میکند.

SuperConnect با استفاده از بهترین مواد و قطعات ساخته شده و یک صفحه نمایش زیبای OLED نیز در جلوی آن قرار داده شده است. قیمت این رادیو مدرن و قدرتمند ۴۰۰ دلار می باشد. برای اطلاع از نحوه خرید این محصول اینجا کلیک کنید.

مطالب پیشنهادی :
امین قهاری
امین قهاری
دیوانه انواع گجت، عاشق غذاهای خیابانی، علاقمند به طراحی (اگر چه هیچ اطلاعاتی در مورد آن ندارم) و معتاد خواندن مطالب تصادفی برروی وب

پاسخ دهید

ورود با شبکه های اجتماعی: