نمایش همه

ماوس و کیبورد مخصوص بازی تِرِت لیوینگ روم ریزر، لذت بازی در اتاق نشیمن

با ماوس و کیبورد Turret Living Room شرکت ریزر (Razer)، براحتی برروی مبل بنشینید و به انجام بازی مورد علاقه خود بپردازید. همانطور که در تصاویر هم مشخص است، درباره یک ماوس و کیبورد اختصاصی گیمینگ صحبت میکنیم که با داشتن ویژگی های مختلف، انجام بازی را راحتتر میکند. اولین ویژگی این محصول، اتصال وایرلس در سطح گیمینگ می باشد، نوعی اتصال وایرلس پیشرفته که نتیجه آن کمتر شدن لگ (تاخیر در بازی) گیم پلی می باشد.

همانطور که از نامش مشخص است، این محصول برای بازی در اتاق نشیمن طراحی شده، به همین دلیل، کیبورد بسیار باریک بوده تا براحتی حمل شده و مورد استفاده قرار گیرد و از سوی دیگر دارای عمر باتری مناسبی است تا نیازی نباشد به سرعت شارژ شود. ابعاد آن نیز 0.46 در 4.77 در 20.8 اینچ می باشد. این کیبورد دارای ویژگی آنتی گوستینگ است یعنی دارای قابلیت پاسخدهی پیوسته به دستورات ورودی است و مانع اجرای دستورات نادرست میشود (میتوان تا ۱۰ کلید بطور همزمان استفاده نمود). یکی دیگر از ویژگی های آن وجود دکمه های اختصاصی اندرویدی است. باتری آن 1500 mAh می باشد و طبق گفته سازنده تا حدود ۴ ماه کار میکند (البته بستگی به میزان بازی کردن هم دارد).

ماوس نیز دارای ویژگی های مختلفی است. سنسور لیزری 3500 DPI، و حدود ۴۰ ساعت استفاده مدارم و بدون توقف (باتری 1000 mAh از نوع Li-Po) از جمله ویژگی های آن می باشند. این سِت، دارای یک داک شارژ هم می باشد که ماوس و کیبورد برای شارژ شدن برروی آن قرار میگیرند. این محصول با قیمت حدود ۱۶۰ دلار برای خرید در دسترس می باشد.


Moderator
Moderator
همانند بسیاری دیگر علاقمند به انواع گجت ها، عاشق غذاهای خیابانی، علاقمند به طراحی (اگر چه هیچ اطلاعاتی در مورد آن ندارم) و معتاد خواندن مطالب تصادفی برروی وب

دیدگاهتان را بنویسید