مایکروبوم، یک بلندگوی بلوتوثی خورشیدی برای دوستداران واقعی موسیقی
17/06/2016
نسخه اختصاصی آیفون ۶ اس اپل با پَتِرن دودی
17/06/2016
نمایش همه

ماوس و کیبورد مخصوص بازی تِرِت لیوینگ روم ریزر، لذت بازی در اتاق نشیمن

با ماوس و کیبورد Turret Living Room شرکت ریزر (Razer)، براحتی برروی مبل بنشینید و به انجام بازی مورد علاقه خود بپردازید. همانطور که در تصاویر هم مشخص است، درباره یک ماوس و کیبورد اختصاصی گیمینگ صحبت میکنیم که با داشتن ویژگی های مختلف، انجام بازی را راحتتر میکند. اولین ویژگی این محصول، اتصال وایرلس در سطح گیمینگ می باشد، نوعی اتصال وایرلس پیشرفته که نتیجه آن کمتر شدن لگ (تاخیر در بازی) گیم پلی می باشد.

همانطور که از نامش مشخص است، این محصول برای بازی در اتاق نشیمن طراحی شده، به همین دلیل، کیبورد بسیار باریک بوده تا براحتی حمل شده و مورد استفاده قرار گیرد و از سوی دیگر دارای عمر باتری مناسبی است تا نیازی نباشد به سرعت شارژ شود. ابعاد آن نیز ۰٫۴۶ در ۴٫۷۷ در ۲۰٫۸ اینچ می باشد. این کیبورد دارای ویژگی آنتی گوستینگ است یعنی دارای قابلیت پاسخدهی پیوسته به دستورات ورودی است و مانع اجرای دستورات نادرست میشود (میتوان تا ۱۰ کلید بطور همزمان استفاده نمود). یکی دیگر از ویژگی های آن وجود دکمه های اختصاصی اندرویدی است. باتری آن ۱۵۰۰ mAh می باشد و طبق گفته سازنده تا حدود ۴ ماه کار میکند (البته بستگی به میزان بازی کردن هم دارد).

ماوس نیز دارای ویژگی های مختلفی است. سنسور لیزری ۳۵۰۰ DPI، و حدود ۴۰ ساعت استفاده مدارم و بدون توقف (باتری ۱۰۰۰ mAh از نوع Li-Po) از جمله ویژگی های آن می باشند. این سِت، دارای یک داک شارژ هم می باشد که ماوس و کیبورد برای شارژ شدن برروی آن قرار میگیرند. این محصول با قیمت حدود ۱۶۰ دلار برای خرید در دسترس می باشد.


امین قهاری
امین قهاری
همانند بسیاری دیگر علاقمند به انواع گجت ها، عاشق غذاهای خیابانی، علاقمند به طراحی (اگر چه هیچ اطلاعاتی در مورد آن ندارم) و معتاد خواندن مطالب تصادفی برروی وب > twitter.com/amghahari

پاسخ دهید