نمایش همه

اولین مسواک متصل فیلیپس، ابزاری جدید برای تغییر روش مسواک زدن

شرکت فیلیپس اولین مسواک “متصل” مخصوص بزرگسالان را معرفی نمود. نام این محصول Philips Sonicare FlexCare Platinum است که از طریق بلوتوث داده های جمع آوری شده را به اپلیکیشن Philips Sonicare ارسال میکند تا از طریق این اپ بتوان نحوه مسواک زدن را بخوبی تحلیل و پیگیری کرد.

هدف این است که کاربر با استفاده از این مسواک و اپلیکیشن آن، نقاطی که بخوبی پاکیزه نشده اند یا دچار مشکل هستند را شناسایی کرده تا در نهایت وضعیت بهداشت دهان و دندان خود را ارتقا بخشد.

در Sonicare FlexCare Platinum از یک تکنولوژی سنسور هوشمند بهره گرفته شده تا این ابزار نقاط مسواک شده را تشخیص دهد. همچنین میزان فشار وارد شده از سوی مسواک و میزان سایش آن نیز مورد توجه قرار میگیرد. نتیجه بدست آمده این است که کاربر میتواند روش مسواک زدن خود را اصلاح کند تا دندان هایی تمیزتر داشته باشد.

یکی دیگر از ویژگی های این مسواک، ویژگی لمسی است که به کاربر نقاطی از دندانش که مسواک نکرده است را نشان میدهد. مسواک سونیکر فلکس کر پلاتینیوم فیلیپس از اواسط ماه جولای با قیمتی در حدود ۲۰۰ دلار در دسترس خواهد بود.

مسواک فیلیپس

Moderator
Moderator
همانند بسیاری دیگر علاقمند به انواع گجت ها، عاشق غذاهای خیابانی، علاقمند به طراحی (اگر چه هیچ اطلاعاتی در مورد آن ندارم) و معتاد خواندن مطالب تصادفی برروی وب

دیدگاهتان را بنویسید

×