نمایش همه

همکاری Paytm و Alibaba؛ دسترسی بهتر فروشندگان هندی به محصولات چینی با نرخ پایینتر

پلتفرم تجارت الکترونیکی Paytm با همکاری گروه علی بابا چین به فروشندگان هندی این امکان را میدهند تا به منابعی از تولیدات چین و بعضی از کشورهای دیگر دسترسی داشته باشند. هدف نخست این همکاری، دسترسی فروشندگان به کالاهای مختلف با نرخی بسیار کمتر خواهد بود، ضمن اینکه در بخش پرداخت و تدارکات نیز به آنها کمک بسیار زیادی میشود.

این کمپانی اعلام کرد که حدود ۲۵ تا ۳۰ تاجر هندی با سابقه معتبر از بخش های خانه و آشپزخانه، micro innovation، مد و لوازم جانبی موبایل را شناسایی کرده تا این همکاری را شروع کنند. براساس برنامه اعلام شده تا پایان سال جاری میلادی، حدود ۱۰.۰۰۰ بازرگان می بایست تحت پوشش قرار گیرند. این تجار به بیش از ۵ میلیون محصول مختلف چینی دسترسی خواهند داشت.

بوشان پاتیل شخصی که ابتکار عمل در Paytm را برعهده دارد میگوید:

یک لیست کامل از وضعیت کالاهای مختلف (موجودی) بعد از تدارکات و پرداخت، سومین رکن تجارت می باشد که نیاز به بهینه سازی در هند دارد.

فروشندگانی که از منابع Paytm استفاده میکنند، این امکان را خواهند داشت تا محصولات خود را برروی بازارهای آنلاینی چون Flipkart, Snapdeal, Amazon و ShopClues نیز بفروش برسانند. بدون شک این برنامه به بازرگانان هندی این امکان را میدهد تا علاوه بر دسترسی به منابع بیشتر و متنوع تر در چین، محصولات مختلف را با قیمتی پایین تر تهیه نمایند.


Moderator
Moderator
همانند بسیاری دیگر علاقمند به انواع گجت ها، عاشق غذاهای خیابانی، علاقمند به طراحی (اگر چه هیچ اطلاعاتی در مورد آن ندارم) و معتاد خواندن مطالب تصادفی برروی وب

دیدگاهتان را بنویسید