نمایش همه

آنلاین شاپینگ همچنان در ایالات متحده درحال رشد است

online-shopping


علیرغم رشد آنلاین شاپینگ ، امریکایی ها همچنان علاقمند به خرید فیزیکی کالا


منبع : mashable

این روزها و در طول فصل تعطیلات شاید اگر از هر امریکایی سوال شود که روش خرید آنها چگونه است، اکثر آنها خرید کالا بصورت آنلاین را انتخاب میکنند.

براساس پژوهش جدید انجام شده از سوی Pew Research Center اعلام شده که در ایالات متحده از هر ١٠ نفر ۸ نفر بصورت آنلاین خرید میکنند و حدود ۲۸ درصد آنها حداقل چندین بار این کار را در طول ماه تکرار میکنند. انتخاب اول خریداران در ایالات متحده همانند بسیاری از خریداران در کشورهای دیگر بصورت خرید فیزیکی از فروشگاهها و خرده فروشی هاست.

تجارت الکترونیک ( آنلاین شاپینگ ) سال هاست که بطور پیوسته در حال پیشرفت است‌،‌ اما در حال حاضر و به گفته اداره آمار امریکا تنها کمتر از یک دهم کل خریدها بصورت آنلاین صورت میپذیرد (سالیانه).

https-%2f%2fblueprint-api-production-s3-amazonaws-com%2fuploads%2fcard%2fimage%2f322373%2fe90a02ba-8f8b-4a95-aeea-4c95d961138b

براساس گزارش Pew حدود ۶۵ درصد از پاسخ دهندگان اعلام کرده اند که اگر شرایط یکسان باشد،‌ ترجیح میدهند تا خریدهای خود را از فروشگاههای فیزیکی انجام دهند تا بصورت آنلاین. اما نکته مهم این است که حتی کسانی که خریدهای خود را بصورت فیزیکی و از طریق فروشگاه انجام میدهند تکیه زیادی به تکنولوژی و فن آوری دارند. چرا که ۸ نفر از هر ۱۰ نفری که در نظرسنجی شرکت کرده اند همیشه قبل از خرید یک کالای جدید که برای اولین بار آن را تهیه میکنند، بررسی های آنلاین را مطالعه کرده و قیمت ها را بصورت آنلاین مقایسه میکنند.

قابل ذکر است که حدود نیمی از امریکایی ها تجربه خرید کالایی از طریق اسمارت فون خود را دارند، اگر چه بطور کلی خریداران کالا بصورت آنلاین ( آنلاین شاپینگ ) هنوز هم ترجیح میدهند تا از طریق کامیپوترهای دسکتاپ خرید خود را انجام دهند.

براساس تحقیقی که مدتی پیش توسط Adobe صورت گرفته بود، فروش بصورت آنلاین در تعطلات آخر هفته بعد از بلک فرایدی امسال حدود ۱۶ درصد بیشتر از همین زمان در سال گذشته بوده است.

مطالب پیشنهادی :


Moderator
Moderator
همانند بسیاری دیگر علاقمند به انواع گجت ها، عاشق غذاهای خیابانی، علاقمند به طراحی (اگر چه هیچ اطلاعاتی در مورد آن ندارم) و معتاد خواندن مطالب تصادفی برروی وب

دیدگاهتان را بنویسید