نمایش همه

کنسول ایکس باکس وان فروش بیشتری نسبت به PS4 برروی ایبی در سایبرماندی داشته است

خرید بازی از ایبی

یک کنسول ایکس باکس وان در هر ۱۵ ثانیه برروی ایبی در ساندی ماندی بفروش رفته است

mspoweruser . شرکت Adobe براساس گزارشی که مدتی پیش منتشر کرده و ما نیز به انتشار بخشی از آن پرداختیم، اعلام کرده بود که در دوئل بین کنسول ایکس باکس وان و PS4 در بلک فرایدی، این ایکس باکس است که موفق شده گوی سبقت را از رقیب سنتی خود برباید. حال ایبی هم گزارشی را منتشر کرده که باز هم نشان از برتری فروش کنسول ایکس باکس وان بر پلی استیشن برروی سرویس های فروش آنها در سایبر ماندی دارد.

براساس گزارش منتشر شده، در رویداد سایبر ماندی،‌ در هر ۱۵ ثانیه یک دستگاه ایکس باکس وان بفروش رفته است، در حالیکه این آمار برای پی اس ۴ سونی ۳۰ ثانیه و برای NES Classic نینتندو ۲ دقیقه می باشد.

البته به گفته ایبی Xbox One به همین سرعت که در سایبر ماندی فروش داشته در رویداد جمعه سیاه فروش نداشته است. در جمعه سیاه در هر ۱ دقیقه یک دستگاه ایکس باکس وان فروخته شده است. این در حالیست که در هر ۲۰ ثانیه یک PS4 و در هر ۲ دقیقه یک NES Classic فروش رفته است.

طبق برآورد eBay DataLabs، از تاریخ ۱۵ تا ۲۲ نوامبر ۲۰.۰۰۰ دستگاه ایکس باکس وان جدید و ۱۳.۰۰۰ کنسول دسته دوم ایکس باکس وان بفروش رفته است. در همین بازه زمانی پلی استیش ۴ سونی به ترتیب ۱۵.۰۰۰ و ۱۲.۰۰۰ دستگاه و کنسول NES Classic نیز ۲۰.۰۰۰ دستگاه فروش داشته اند.

در طول سایبر ماندی، ایبی مقصد اصلی بسیاری از خریداران برای تهیه انواع کنسول های بازی، گیم های جدید و قدیمی و لوازم جانبی مخصوص بازی بوده است. به گفته مدیر بخش تخفیفات ایبی، پیگیری موجودی کنسول های NES Classic Edition و PlayStation 4 Slim هنوز هم در ایبی رایج است.

برای آگاهی از نحوه خرید انواع کنسول های بازی، بازی ها و گیم های قدیمی و جدید و انواع لوازم جانبی مخصوص گیم از طریق سایت ebay به تالار گفتگوی ایران دلیور مراجعه نمایید.

مطالب پیشنهادی :

Moderator
Moderator
همانند بسیاری دیگر علاقمند به انواع گجت ها، عاشق غذاهای خیابانی، علاقمند به طراحی (اگر چه هیچ اطلاعاتی در مورد آن ندارم) و معتاد خواندن مطالب تصادفی برروی وب

پاسخی بگذارید

×