نمایش همه

Nucleus یک دستگاه ارتباطی درون ساختمانی مجهز به دستیار صوتی آلکسا آمازون

Nucleus یک ابزار ارتباطی مجهز به دستیار دیجیتالی آلکساست

این هفته یک دستگاه ارتباطی جدید مجهز به سیستم دستیار صوتی آلکسای آمازون معرفی شد. نام آن Nucleus است و یک دستگاه ارتباطی داخل ساختمانی به حساب می آید، ضمن اینکه به کاربران یک راه آسان برای دسترسی به اطلاعات و اخبار مختلف از طریق دستیار صوتی آلکسا را میدهد.

سیستم رومیزی Nucleus شامل یک صفحه تاچ ۸ اینچی، یک دوربین واید،‌ اسپیکرهای استریو و قابلیت ارتباطی از طریق اترنت و وایرلس می باشد. این دستگاه به کاربر اجازه میدهد تا با سایر افراد خانواده یا اشخاص داخل ساختمان از طریق اینترنت در ارتباط باشند. دوربین این دستگاه ۵ مگاپیکسلی با دید ۱۲۰ درجه است. همچنین پشتیبانی مستقیم توسط آلکسا از سرویس هایی چون Amazon Prime Music, TuneIn و iHeartRadio انجام میشود.

این محصول را میتوان دستگاهی مدرن برای ارتباطات درون ساختمانی و نظارت بر بخش ها و افراد مختلف دانست. بعنوان مثال نظارت بر کودکان که در اتاقی دیگر در حال بازی هستند و یا صدا کردن آنها. قیمت این محصول که هم اکنون برای فروش در دسترس می باشد ۲۴۹ دلار می باشد، این درحالیست که اگر خریدار دو یا تعداد بیشتری از این دستگاه را خریداری کند قیمت آن تا ۱۹۹ دلار کاهش می یابد. برای سفارش این محصول از لینک فوق استفاده نمایید.

مطالب پیشنهادی:

Moderator
Moderator
همانند بسیاری دیگر علاقمند به انواع گجت ها، عاشق غذاهای خیابانی، علاقمند به طراحی (اگر چه هیچ اطلاعاتی در مورد آن ندارم) و معتاد خواندن مطالب تصادفی برروی وب

دیدگاهتان را بنویسید