نمایش همه

جشنواره نوروز 96 ایران دلیور همراه با سوپرایز بزرگ و تخفیفات ویژه

جشنواره نوروز 96 ایران دلیور همراه با تخفیفات ویژه و سوپرایز

تقریبا یک ماه به آغاز سال نو شمسی و نوروز ۹۶ باقی مانده است، گروه ایران دلیور،‌ پیشاپیش،‌ ضمن تبریک سال نو به همه ایرانیان و بخصوص کاربران عزیزمان، آرزوی سالی پر از موفقیت و سلامتی دارد.

از همین رو و به منظور فراهم آوردن شرایط بهتر برای خرید سال نو، جشنواره نوروزی 96 خود را بصورت رسمی از ۱ اسفند ماه آغاز خواهد کرد.

جشنواره نوروز ۹۶ ایران دلیور از تاریخ ۱ اسفند ما تا ۱ فروردین ماه ادامه خواهد داشت و هموطنان عزیز میتوانند در طول این ۱ ماه از تخفیف ۳۰٪ کارمزد بر روی تمامی سفارشات بهره مند شوند.

محدودیتی برای بهره مندی از این تخفیفات وجود ندارد و بر روی تمامی سفارشات فارغ از تعداد و مبلغ آن ها لحاظ خواهد شد.

با توجه به تعداد بالای سفارشات دریافتی در اسفند ماه و برای دریافت سریع تر سفارشات و ارسال آنها پیش از تعطیلات سال نو، لطفا سریع تر اقدام کنید.

همچنین گروه ایران دلیور در راستای گسترش فعالیت های خود، سوپرایز بزرگ دیگری برای شما خواهد داشت که روز یکشنبه برابر با ۱ اسفند ماه ۹۵ راس ساعت ۱۸ اعلام میشود و به تعداد محدودی از دوستان که در اعلام این سوپرایز همراه ما باشند هدایای ویژه تعلق خواهد گرفت.

شمارش معکوس اعلام این سوپرایز بزرگ در صفحه اصلی سایت ایران دلیور قرار دارد.

 

حسین قهاری
حسین قهاری
گروه ایران دلیور با داشتن بیش از 15 سال سابقه فعالیت مداوم و 30 نماینده در سرتاسر دنیا قدیمی ترین و بزرگ ترین ارائه دهنده خدمات خرید و فروش آنلاین کالا از سرتاسر دنیا در ایران میباشد.

پاسخی بگذارید

×