نمایش همه

نینتندو عرضه بیشتر کنسول NES کلاسیک را تایید کرد

خرید کنسول NES کلاسیک

نینتندو تعداد بیشتری کنسول NES کلاسیک عرضه میکند

[ubergizmo] چند ماه پیش بود که شرکت نینتندو از کنسول بازی جدیدی با نام NES Classic رونمایی کرد، یک مینی کنسول که در واقع نسخه ای کوچکتر از کنسول NES به حساب می آید. این کنسول با این هدف روانه بازار می شود که حس نوستالژی کاربران را تحریک کرده و آنها را به دوره ای ببرد که بازی های جذابی چون سوپرماریو رونق بسیاری داشت.

نینتندو همانطور که اعلام کرده بود این کنسول را در تاریخ ۱۱ نوامبر عرضه کرد اما به نظر می رسد بدست آوردن این کنسول با توجه به عرضه تعدادی محدودی از آن کار راحتی نیست. تمامی موجودی این شرکت به سرعت زیادی بفروش رفت و نینتندو اعلام کرده که در هفته های آینده دوباره این کنسول را برای خرید در دسترس قرار میدهد.

قیمت کنسول NES کلاسیک ۶۰ دلار است و برروی آن ۶۰ بازی از جمله Super Mario Bros., Donkey Kong و The Legend of Zelda قرار دارد.

طبق اعلام نینتندو استقبال برای خرید این کنسول زیاد است و در صورتی که شخصی به دنبال تهیه آن است می بایست بعد از موجود شدن آن برروی سایت های فروش همانند آمازون ، به سرعت برای خرید آن اقدام نماید. همانطور که پیش تر اعلام شد، این کنسول در هفته های آینده دوباره برای فروش عرضه میشود. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد نحوه خرید این کنسول و تهیه آن اینجا کلیک نمایید.

مطالب پیشنهادی:

Moderator
Moderator
همانند بسیاری دیگر علاقمند به انواع گجت ها، عاشق غذاهای خیابانی، علاقمند به طراحی (اگر چه هیچ اطلاعاتی در مورد آن ندارم) و معتاد خواندن مطالب تصادفی برروی وب

پاسخی بگذارید

×