نمایش همه

هدست واقعیت مجازی جدید Gear VR سامسونگ بصورت پیش فروش برروی آمازون قرار گرفت

پیش فروش هدست واقعیت مجازی جدید Gear VR سامسونگ برروی آمازون

شرکت سامسونگ مدتی است که هدست واقعیت مجازی جدید خود با نام Gear VR را معرفی کرده است، محصولی که نسبت به مدل قبلی دارای پیشرفتهایی در بخش های مختلف می باشد. خبر میرسد که این محصول جدید سامسونگ هم اکنون بصورت پیش فروش برروی سایت آمازون قرار گرفته و برای خرید در دسترس علاقمندان می باشد.

این هدست واقعیت مجازی به همراه گلکسی نوت ۷ سامسونگ بطور رسمی در تاریخ ۱۹ آگوست عرضه میشود. هدست Gear VR فعلی که در بازار موجود است دارای پورت miniUSB است بنابراین این دستگاه نمیتواند با گلکسی نوت ۷ کار کند. به همین دلیل سامسونگ تصمیم به عرضه مدل جدیدی از این هدست نموده است. هدست جدید همچنین دارای کانکتورهاییست که امکان استفاده از آن با گلکسی اس ۶،‌ گلکسی اس ۷ و گلکسی نوت ۵ را ممکن می سازد.

Gear VR جدید دارای میدان دید ۱۰۱ درجه است که نسبت به مدل قبلی با ۹۶ درجه دارای پیشرفت در این بخش می باشد. تاچ پنل آن نیز با طراحی جدیدی روبرو بوده است. همانطور که اعلام شد این محصول بصورت پیش فروش با قیمت ۹۹ دلار برروی سایت آمازون قرار دارد. برای سفارش این محصول از لینک فوق استفاده نمایید.

مطالب پیشنهادی :

خرید از آمازون – چطور از آمازون خرید کنید؟

خرید از eBay – چطور از ebay خرید کنید؟

شرکت در مزایده های eBay

Moderator
Moderator
همانند بسیاری دیگر علاقمند به انواع گجت ها، عاشق غذاهای خیابانی، علاقمند به طراحی (اگر چه هیچ اطلاعاتی در مورد آن ندارم) و معتاد خواندن مطالب تصادفی برروی وب

دیدگاهتان را بنویسید

×