نمایش همه

داده های بدست آمده از یک تحقیق نشان میدهد که آمازون منبعی قابل اعتمادتر در بین مصرف کنندگان است

amazon-website


آمازون قابل اعتمادترین خرده فروشی آنلاین در بین مصرف کنندگان


PYMNTS

فشار همچنان برروی خرده فروشان بزرگ آنلاین است تا به رقابت بیشتر با کمپانی آمازون بپردازند. نتایج یک بررسی و مطالعه جدید توسط Radial نشان میدهد که علاقه به خرید، بیشتر در بین خریداران از آمازون دیده میشود.

حدود ۵۶ درصد از مشتریان آمازون، حداقل در طول یکماه چندین بار از طریق آمازون خرید انجام میدهند و حدود ۲۰ درصد آنها بصورت هفته ای از آمازون خرید میکنند. نکته مهم این گزارش نشان میدهد که حدود ۹۵ درصد از خریداران آمازون از این سایت بعنوان “قابل اعتماد” یاد کرده اند.

در بخش دیگری از این گزارش اعلام شده که حدود ۳۸ درصد از پاسخ دهندگان ( مصرف کنندگان ) در نظرسنجی اعلام کرده اند که دلیل خرید آنها از آمازون، وجود طیف گسترده ای از محصولات برروی سایت آنهاست که امکان خرید هر نوع کالایی با هر نوع ویژگی را ممکن می سازد.

بررسی Radial همچنین نشان میدهد که حدود ۵۴ درصد از خریداران یک خرده فروش بزرگ آنلاین دیگر را به عنوان جایگزینی برای آمازون انتخاب کرده اند. محرک اصلی آنها برای انتخاب گزینه ای به جای آمازون، قیمت کالاست که حدود ۴۴ درصد این گزینه را انتخاب کرده اند. فروش رفتن کالای مورد نظر برروی آمازون دیگر دلیلی است که حدود ۲۶ درصد آن را اعلام کرده اند.

دیگر نکته مهم این گزارش نشان میدهد که حدود ۵۸ درصد از مصرفه کنندگان ترجیح میدهند تا کالای مورد نظر خود را از طریق یک خرده فروشی آنلاین معتبر تهیه کنند تا از طریق سایت اصلی همان کالا یا برند، مخصوصا در بخش محصولات خانگی، تبلت ها و انواع لوازم جانبی.

برای اطلاع از نحوه خرید کالا از سایت آمازون اینجا کلیک نمایید.

مطالب پیشنهادی :

Moderator
Moderator
همانند بسیاری دیگر علاقمند به انواع گجت ها، عاشق غذاهای خیابانی، علاقمند به طراحی (اگر چه هیچ اطلاعاتی در مورد آن ندارم) و معتاد خواندن مطالب تصادفی برروی وب

دیدگاهتان را بنویسید

×