کتابخوان الکترونیکی جدید آمازون سبک تر و باریک تر شده است
24/06/2016
Slate Mobile LapDesk، یک میز لپ تاپ قابل حمل و زیبا
25/06/2016
نمایش همه

میس فیت شاین ۲، ابزاری برای ردیابی پیشرفته فعالیت ها در هنگام شناکردن

میس فیت از محصولی جدید با نام Misfit Shine 2 Swimmer’s Edition رونمایی کرد، یک ردیاب بسیار خوب که با استفاده از الگوریتم اختصاصی برای فعالیت های آبی مناسب است. همانند نسخه قبلی این دستگاه فیتنس پوشیدنی دارای یک اپ اختصاصی است تا کاربر داده های بدست آمده را مشاهده کرده و برنامه های تمرینی خود را پیگیری نماید. این گجت پوشیدنی وضعیت شنا، خواب و هر فعالیت دیگر ورزشکار را تحت نظر میگیرد.

برای ساخت میس فیت شاین۲ از آلومینیوم مورد استفاده در صنعت هواپیماسازی بهره گرفته شده و کار اصلی آن شمارش تعداد دورها و مسافت طی شده توسط شناگر می باشد. این گجت همچنین با ردیابی تعداد قدم ها، فاصله، میزان کالری مصرف شده و نوع خواب، به ورزشکار کمک بسیار خوبی در پیگیری فعالیت هایش میکند. باتری قابل تعویض آن نیز تا حدود ۶ ماه کار میکند.

ویژگی های جدید از جمله صفحه نمایش LED چندرنگی و موتور ویبریشن، پیامها و هشدارها را به موقع به اطلاع کاربر میرساند. قیمت این محصول حدود ۱۲۰ دلار می باشد.

خرید تجهیزات شنا


امین قهاری
امین قهاری
همانند بسیاری دیگر علاقمند به انواع گجت ها، عاشق غذاهای خیابانی، علاقمند به طراحی (اگر چه هیچ اطلاعاتی در مورد آن ندارم) و معتاد خواندن مطالب تصادفی برروی وب > twitter.com/amghahari

پاسخ دهید