نمایش همه

دستبند سلامتی Mio Link Velo، ابزاری برای سنجش ضربان قلب

میو لینک ولو (Mio Link Velo) یکی از صدها گجت سلامتیست که این روزها در بازار وجود دارد. تمرکز این محصول برروی سلامتی قلب است تا شمارش قدم ها و مسافت طی شده توسط کاربر. کار اصلی این دستبند سلامتی، بدست آورد اطلاعاتی در مورد ضربان قلب است (EKG) که این کار را بسیار دقیق تر از دستبندهای سلامتی انجام میدهد.

اطلاعات بدست آمده از طریق Bluetooth Smart 4.0 و +ANT به اپلیکیشن های موجود در اسمارت فون، ساعت های GPS و کامپیوترهای مخصوص دوچرخه سواری (bike computers) ارسال میشود. در واقع انتقال داده بطور مستقیم و از طریق سنسور سنجش سرعت و اهنگ +ANT به اپلیکیشن اسمارت فون های iOS صورت میگیرد.

برروی این گجت ۵ نوع وضعیت تنظیم ضربان قلب وجود دارد که به کاربر اجازه سفارشی سازی براساس تمرین یا فعالیت بدنیش را میدهد. دیگر ویژگی آن قابلیت ضدآب بودنش است که میتواند تا حدود ۳۰ متر زیر آب به فعالیت خود ادامه دهد. صفحه نمایشی برروی Mio Link Velo وجود ندارد و باتری آن از نوع Lithium Polymer می باشد که با هر بار شارژ حدود ۱ روز کار میکند. قیمت این دستبند سلامتی حدود ۸۰ پوند انگلیس است.

دستبند سلامتی Mio Link Velo، ابزاری برای سنجش ضربان قلب

Moderator
Moderator
همانند بسیاری دیگر علاقمند به انواع گجت ها، عاشق غذاهای خیابانی، علاقمند به طراحی (اگر چه هیچ اطلاعاتی در مورد آن ندارم) و معتاد خواندن مطالب تصادفی برروی وب

دیدگاهتان را بنویسید