نمایش همه

همکاری مارسک و علی بابا برای اجاره آنلاین فضای کشتی

maersk-company


مارسک و علی بابا با همکاری یکدیگر سرویس های آنلاینی را در اختیار فروشندگان چینی قرار دادند


REUTERS

شرکت مارسک ( Maersk ) که بزرگترین شرکت حمل و نقل دنیاست قصد دارد با همکاری علی بابا ( Alibaba ) خدمات ویژه ای را در اختیار مشتریان این شرکت چینی قرار دهد. این همکاری یکی از مهمترین روابط بین یک شرکت بزرگ دنیای تجارت الکترونیک و یک شرکت معتبر در بخش تدارکات یا لجستیک است.

Maersk یا A.P. Moller-Maersk که شرکتی دانمارکی است شروع به ارایه خدمات به ارسال کننده های چینی کالا میکند که برروی سایت OneTouch علی بابا از تاریخ ۲۲ دسامبر درخواست ثبت نموده اند. این ارسال کنندگان بطور سنتی فضاهایی را در کشتی های کانتینربر اجاره میکنند تا از آن برای ارسال کالای خود استفاده نمایند، اما شرکت هایی چون مارسک ( Maersk ) به صاحبان بار اجازه میدهد تا بطور مستقیم و از طریق اینترنت فضای مورد نیاز خود برای ارسال کالا با کشتی را رزرو نمایند.

انتشار این خبر نشان از جسارت بالای شرکت های تجارت الکترونیک برای فعالیت بیشتر در بخش لجستیک و تدارکات کالا برای بدست آوردن کنترل بیشتر و بهتر برروی شبکه های تامین کالا دارد.

شرکت آمازون ( amazon.com ) نیز یک کسب و کار چینی ثبت کرده تا با استفاده از آن و اجاره هواپیما، مدیریت بیشتری در ارسال کالا به ایالات متحده داشته باشد.

مارسک ( Maersk ) اعلام کرده که این توافق بخشی از استراتژی حمل و نقل این شرکت برای ارائه خدمات دیجیتال به مشتریان است و آنها قصد دارند تا برنامه های آزمایشی بیشتری برای پرتال های سوم شخص ارائه دهند.

OneTouch که در سال ۲۰۱۰ توسط علی بابا خریداری شد، صادرکنندگان چینی که دارای حجم کالای کوچک و متوسط هستند را با سرویس های آنلاین خود چون سرویس ترخیص از گمرک و تدارکات هدف قرار داده است. این شرکت همچنین سرویس هایی چون حمل و نقل هوایی کالا و تحویل بسته را در اختیار آنها قرار میدهد و بخوبی از بازار کسب و کار علی بابا نیز پشتیبانی مینماید.

مطالب پیشنهادی :


Moderator
Moderator
همانند بسیاری دیگر علاقمند به انواع گجت ها، عاشق غذاهای خیابانی، علاقمند به طراحی (اگر چه هیچ اطلاعاتی در مورد آن ندارم) و معتاد خواندن مطالب تصادفی برروی وب

دیدگاهتان را بنویسید