نمایش همه

تصمیم میسیز برای کنار گذاشتن تعداد قابل توجهی شغل

macys


Macy’s روز چهارشنبه اعلام کرد که ۶۸ فروشگاه خود را تعطیل میکند


CNN

میسیز ( Macy’s ) که یک فروشگاه زنجیره ای بزرگ امریکایی و چند میلیتی است اعلام کرده که انتظار میرود حدود ۳۹۰۰ نفر از کارکنان این شرکت اخراج شوند. دلیل اصلی این تصمیم بسته شدن بعضی از فروشگاه های این شرکت طی هفته های آینده است. همچنین قرار است ۶۲۰۰ شغل دیگر نیز در این شرکت کنار گذاشته شوند.

چندین فروشگاه این شرکت در حال حاضر تعطیل شده اند و ۶۳ فروشگاه دیگر نیز تا اواسط سال ۲۰۱۷ میلادی تعطیل خواهند شد. بعد از تعطیل شدن این فروشگاه ها چیزی در حدود ۶۶۰ فروشگاه دیگر در ایالات متحده باز هستند و به مشتریان سرویس خواهند داد.

به گفته Macy’s هزینه ای که با بسته شدن این فروشگاهها صرفه جویی میشود در بخش بیزینس دیجیتال و همچنین بازاریابی این کمپانی استفاده میشود. Mark Cohen استاد دانشکده بیزینس کلمبیا اعتقاد دارد که این آخرین باری نیست که Macy’s اینچنین بیانیه هایی صادر میکند.

این روزهایی بسیار سخت برای مردمی است که درگیر این مشکل شده اند، اما این موضوع اجتناب ناپذیر است و قطعا در آینده هم دوباره پیش خواهد آمد.

Mark Cohen

باید دید اتخاذ این گونه تصمیم ها از سوی مدیران میسیز ، چه تاثیری در عملکرد کلی شرکت میگذارد.

مطالب پیشنهادی :

Moderator
Moderator
همانند بسیاری دیگر علاقمند به انواع گجت ها، عاشق غذاهای خیابانی، علاقمند به طراحی (اگر چه هیچ اطلاعاتی در مورد آن ندارم) و معتاد خواندن مطالب تصادفی برروی وب

دیدگاهتان را بنویسید

×