نمایش همه

سرمایه گذاری لورآل در استارت آپ های دیجیتال

loreal


شرکت لورآل در یک استارت آپ دیجیتال سرمایه گذاری کرد


REUTERS

شرکت بزرگ فرانسوی لورآل ( L’Oreal ) که تولید کننده انواع لوازم آرایشی است اعلام کرد که آنها کار سرمایه گذاری در شرکت خصوصی Partech Ventures را انجام میدهند. این کار لورآل باعث شد تا آنها در کمتر از یک سال در دو استارت آپ (شرکت نوپای) بخش تکنولوژی و دیجیتال سرمایه گذاری نمایند.

Partech Ventures که دفتر اصلی آن در پاریس قرار دارد و دفاتری نیز در برلین و سان فرانسیسکو دارد سرمایه گذاری را در وبسایت هایی چون made.com که سازنده مبلمان است و lafourchette.com که در بخش رزرواسیون رستوران فعال میباشد انجام داده است.

Lubomira Rochet مدیر ارشد بخش دیجیتال L’Oreal در گفتگویی با رویترز میگوید:

این سرمایه گذاری در بخش تکنولوژی های جدید باعث غنی شدن برند شما و ارتباطات آنها می شود. همچنین از جنبه های دیگری چون زنجیره تامین کالا، بخش پژوهش و نوآوری نیز برای شرکت شما مفید می باشد.

Lubomira Rochet

در سال ۲۰۱۲ بود که لورآل یک واحد داخلی مخصوص استارت آپ در سلیکون والی راه اندازی کرد و در ماه می سال جاری آنها سرمایه گذاری را در Founders Factory که یک انکوباتور دیجیتال است را انجام دادند.

لورآل در سال ۲۰۱۵ بیش از ۵ درصد فروش خود را بصورت آنلاین انجام داده است. تیم دیجیتال آنها که در ۵ سال پیش حدود ۱۵۰ نفر بودند هم اکنون به بیش از ۱۰۰۰ نفر رسیده اند. سال گذشته لورآل حدود ۲۵.۵ درصد از بودجه تبلیغاتی خود را در بخش ارتباطات دیجیتال صرف کرد و انتظار می رود که تعداد مصرف کنندگان این برند در بعضی مناطق دنیا چون خاورمیانه با رشد روبرو شود. Rochet میگوید:

دیجیتال تبدیل به قلب استراتژی مارکتینگ و بازاریابی گروه شده است. بازارهای پیشرو در بخش تجارت الکترونیک چون ایالات متحده، چین، آلمان و انگلستان به خوبی بکار خود ادامه میدهند در حالیکه فروش بصورت آنلاین در بازارهایی چون روسیه و اندونزی نیز در حال رشد است.


Moderator
Moderator
همانند بسیاری دیگر علاقمند به انواع گجت ها، عاشق غذاهای خیابانی، علاقمند به طراحی (اگر چه هیچ اطلاعاتی در مورد آن ندارم) و معتاد خواندن مطالب تصادفی برروی وب

دیدگاهتان را بنویسید