نمایش همه

خرید و مشارکت در پروژه های کیک استارتر – پیش خرید محصولات و سرویس های آینده

خرید و مشارکت در پروژه های کیک استارتر – پیش خرید، کمک مالی و همکاری در انجام پروژه های کیک استارتر

کیک استارتر یک وب سایت امریکایی میباشد که با هدف جمع آوری کمک های مالی از طرف علاقمندان برای اجرایی و عملیاتی کردن یک ایده موفق بوجود آمده است. بسیار پیش می آید که فرد و یا گروهی از افراد راه و روشی برای تولید یک محصول، نوآوری، سرویس، خدمات و یا حتی تولید یک فیلم، غذا و یا هر چیز دیگری پیدا میکنند اما به علت مشکلات مالی امکان اجرا و در نهایت پیاده سازی آن ایده از بین میرود.

ایده ای که شاید میتوانید نقش بسیار مؤثری در آینده و پیشرفت زندگی مردم ایفا کند. کیک استارتر با هدف جلوگیری از این اتفاق و واقعیت بخشیدن به این ایده ها از سال ۲۰۰۹ فعالیت خود را شروع کرده و موفق شده است تا به امروز بیش از ۲ میلیارد دلار برای کمک به بیش از ۲۵۰ هزار پروژه خلاقانه جمع آوری کند.

این پروژه ها میتواند شامل فیلم، موسیقی ، نمایش صحنه ای، بازی های کامپیوتری، تکنولوژی و یا حتی پروژه های مربوط به غذا باشد.

یکی از برتری های اساسی کیک استار نسبت به وب سایت ها و پلتفرم های مشابه این است که کیک استارتر هیچ ادعایی نسبت به حق مالکیت ایده های پیاده شده ندارد.

چنانچه شما هم تمایل دارید در انجام و تکمیل پروژه ای مشارکت داشته باشید و یا با پیش خرید محصولات تولیدی گروهی از آنها حمایت مالی و معنوی کنید،

گروه ایران دلیور توانایی دارد تا در خرید و مشارکت در پروژه های کیک استارتر به شما کمک کند.

شما میتوانید در هر یک از مراحل اجرا و پیاده سازی پروژه ای که تمایل دارید اقدام به پیش پرداخت، پیش خرید و تامین مالی کنید و در صورت نهایی شدن آن پروژه، کالا و خدمات خریداری شده را دریافت کرده و به آدرس شما ارسال شود.

در نظر داشته باشید از بابت همکاری که شما با تولید کننده از بابت کمک مالی برای عملی کرده پروژه دارید، در اکثر مواقع امتیازات زیادی همانند تخفیف هاى قیمتی شامل شما خواهد شد.

برای اطلاعات بیشتر و در رابطه با نحوه دریافت خدمات از ایران دلیور اینجا کلیک کنید.

در نهایت بد نیست تجربه یکی از دوستانی که از طریق ایران دلیور و وب سایت کیک استارتر سفارش داشتند را مطالعه نمایید. ( ارسال ۳۷۹ )

حسین قهاری
حسین قهاری
گروه ایران دلیور با داشتن بیش از ۱۵ سال سابقه فعالیت مداوم و ۴۰ نماینده در سرتاسر دنیا قدیمی ترین و بزرگ ترین ارائه دهنده خدمات خرید و فروش آنلاین کالا از سرتاسر دنیا در ایران میباشد.

دیدگاهتان را بنویسید

1
سلام 👋🏻
چطور میتونم کمکتون کنم ؟