نمایش همه

خرید از امریکا و تحویل در ایران

خرید از امریکا

خرید انواع کالا از سایت های امریکایی  مثل آمازون و eBay و ارسال به ایران

دسترسی و امکان خرید از سایت های خارجی و در صدر آن سایت های امریکایی آرزوی انکار نشدنی همه ماست. دلایل زیادی برای این موضوع وجود دارد، از تنوع بالای محصولات و عرضه کنندگان تا عدم امکان دسترسی به آن کالا و خدمات در سایر نقاط دنیا .

قیمت مناسب تر بخاطر قیمت گذاری های منطقه ای  شرکت ها یا حتی تخفیفات بسیار زیاد فصلی نیز بر اهمیت داشتن امکان خرید از امریکا می افزاید.

تحقیقات در سال 2013 نشان داده بیش از 100 هزار فروشگاه آنلاین در امریکا وجود دارد، همین موضوع  بخوبی دلیل اهمیت خرید از امریکا و شرایط ویژه ای که این کشور برای خریدار فراهم می آورد را مشخص میکند.

خرید از آمازون و همچنین خرید از eBay به عنوان بزرگ ترین وب سایت های فروشگاهی دنیا که تقریبا هر نوع کالا از هر دسته با مناسب ترین قیمت ها در آن ها یافت میشود در زمان خرید از امریکا پیشنهاد میشود.

با توجه شرایط ویژه و اهمیتی که خرید از امریکا برای کاربران ایران دلیور وجود دارد تلاش شده شرایط و امکانات یک خرید راحت از کشور امریکا و در راس آن خرید از آمازون و ایبی فراهم گردد.

برای اطلاعات بیشتر در رابطه با نحوه سفارش اینجا کلیک کنید یا با همکاران ما تماس بگیرید.

مطالب مرتبط:

حسین قهاری
حسین قهاری
گروه ایران دلیور با داشتن بیش از ۱۵ سال سابقه فعالیت مداوم و ۴۰ نماینده در سرتاسر دنیا قدیمی ترین و بزرگ ترین ارائه دهنده خدمات خرید و فروش آنلاین کالا از سرتاسر دنیا در ایران میباشد.

دیدگاهتان را بنویسید