نمایش همه

خرید کتاب الکترونیکی از آمازون و سایت های خارجی

خرید کتاب

خرید انواع کتاب و ایبوک و کتابخوان از آمازون و سایر سایت های خارجی انجام میشود.

متاسفانه در دوره ای زندگی میکنیم که سرانه مطالعه کتاب رو به کاهش میباشد و یکی از اصلی ترین دلایل آن وقت زیادی است که ما صرف تماشای تلویزیون، یا کارکردن با تبلت، گوشی و بطور کلی استفاده از اینترنت میکنیم و این موضوع باعث فراموش شدن لذت مطالعه کتاب در میان ما شدن است.

اما جدا از آن دسته از افرادی که همچنان علاقه خود را به خرید و مطالعه کتاب حفظ کرده اند، دلایل خوبی مانند کاهش استرس، کاهش ریسک ابتلا به آلزامیر، افزایش هوش، بهتر شدن روابط اجتماعی و یا حتی افزایش هوش وجود دارد تا سایر افراد نیز شروع به مطالعه هر چند محدود در طول روز یا هفته کنند.

حال چنانچه بنا به هر دلیلی مانند تحقیقات، سرگرمی، تحصیلی و … بدنبال خرید کتاب هایی هستید که شاید امکان تهیه آنها در ایران وجود نداشته باشد یا به دنبال نسخه های الکترونیکی برای خرید کتاب میباشید،‌ میتوانید از ما کمک بگیرید.

گروه ایران دلیور این امکان را دارد تا کتاب مورد نظر شما چه به صورت فیزیکی و چه به صورت الکترونیکی و ایبوک را از مراجع بین المللی و آنلاین مانند وب سایت آمازون خرید و برای شما ارسال کند.

امکان خرید کتاب های کیندل آمازون و ارسال برای شما بصورت گیفت نیز وجود دارد.

در صورتی که جز آن دسته افرادی هستید که وقت زیادی صرف خرید کتاب و مطالعه میکنید، گروه ایران دلیور امکان تهیه انواع کتاب خوان یا ایبوک ریدر از تمامی برند های معتبر دنیا را دارد. خرید کتاب خوان های کیندل آمازون، نوک های بارنز اند نوبل و یا ایبوک ریدر های سونی، اسوس و اونیکس از وب سایت های اصلی و ارسال در سریع ترین زمان ممکن امکان پذیر میباشد.

برای اطلاعات بیشتر در رابطه با خرید کتاب مطالب زیر را مطالعه کرده و یا با همکاران ما تماس بگیرید.
مطالب مرتبط:
حسین قهاری
حسین قهاری
گروه ایران دلیور با داشتن بیش از 15 سال سابقه فعالیت مداوم و 30 نماینده در سرتاسر دنیا قدیمی ترین و بزرگ ترین ارائه دهنده خدمات خرید و فروش آنلاین کالا از سرتاسر دنیا در ایران میباشد.

پاسخی بگذارید

×