نمایش همه

بخش استارت اپ های آمازون مکانی مناسب برای خرید خلاقانه ترین ابزارها و گجت ها

بخش استارت اپ های آمازون مکانی مناسب برای خرید خلاقانه ترین ابزارها

آمازون شاید یک بازار آنلاین که عملا همه چیز دارد باشد، اما Amazon Launchpad (بخش استارت اپ های آمازون) میخواهد جایی باشد که کاربران برای محصولاتی جدید و مربوط به آینده جستجو میکنند. Launchpad شعبه ای از این خرده فروش آنلاین است، جایی که استارت آپ ها و حتی مخترعان و مبتکران میتوانند جدیدترین محصولات خود را برای فروش قرار دهند.

همچنین این بدان معنا می باشد که این محلی است تا بتوان جالب ترین و خلاقانه ترین اختراعات و ابزارها را پیدا کرد. در ادامه با چند ابزار خلاقانه که از طریق این بخش آمازون قابل خریداری است آشنا میشوید.

قلم دیجیتال FiftyThree 53PW06 برای آیپد، آیپد پرو و آیفون با پوششی از چوب گردو

این قلم ممکن است برای نقاشی برروی دستگاه های بلوتوثی چون آیپد و یا گوشی های هوشمندی چون آیفون بهترین گزینه باشد. قلمی حساس که میزان فشار را تشخیص میدهد. قیمت آن برروی بخش استارت اپ های آمازون حدود ۵۰ دلار است.

لوازم جانبی آیپد

چسب انعطاف پذیر Sugru که میتوان آن را تبدیل به یک تکه لاستیک نمود

Sugru به گونه ای ساخته شده که تقریبا میتواند به چوب یا هر ماده دیگری در دماهای مختلف (از گرما تا سرما) بچسبد. وقتی که آن را از بسته خارج کنید حالتی مشابه خمیر بازی دارد، اما بعد از حدود ۲۴ ساعت و بعد از استفاده از آن حالتی شبیه به لاستیک پیدا میکند. یک بسته ۸ تایی آن حدود ۲۲ دلار قمیت دارد.

ابزار خلاقانه

PetNet SmartFeeder یک غذادهنده هوشمند به حیوانات هوشمند

این دستگاه به آیفون کاربر متصل شده و اجازه میدهد تا کاربر زمان تغذیه حیوان خانگی و میزان آن را حتی از راه دور کنترل نماید. برنامه همراه این دستگاه هوشمند قابلیت تنظیمات مختلف را دارد. قیمت آن حدود ۱۵۰ دلار است.

ابزار حیوانات خانگی

ربات BB-8 Droid

BB-8 Droid دارای یک شخصیت تطبیقی است که صدای کاربر را تشخیص داده و میتواند پاسخ دقیقی به آن بدهد. آن را میتوان از طریق یک اپلیکیشن برروی اسمارت فون کنترل نمود. قیمت آن حدود ۱۳۰ دلار می باشد.

خرید ربات

The Automatic، دستگاهی که اتومبیل را به اسمارت فون متصل میکند

The Automatic با بررسی وضعیت فنی خودرو و همچنین عادات رانندگی کاربر‌، یک سبک مناسب برای رانندگی کاربر و میزان مصرف سوخت ایجاد میکند. همچنین میتواند محل خودرو کاربر را در هر لحظه نشان دهد. قیمت این ابزار حدود ۸۰ دلار است.

خرید لوازم جانبی اتومبیل

Pivotal Living Band یک ردیاب فعالیت مقرون بصرفه

این دستبند سلامتی با ردیابی فعالیت ها، هیدراتاسیون، میزان خواب، شمارش قدم ها، کالری و وزن وضعیت سلامتی کاربر را مانیتور میکند. قیمت این دستبند سلامتی ۳۰ دلار می باشد.

خرید دستبند سلامتی

کیت littleBits،‌ منبعی برای ابتکار کودکان

کیت littleBits همراه با راهنمای ساخت ۱۲ پروژه در اختیار کودکان قرار میگیرد، اما کودکان میتوانند چیزهای دیگری هم با آن طراحی و پیاده سازی کنند، طرح هایی که میتواند نشان دهنده خلاقیت آنها باشد. شاید به نظر راحت برسد اما این محصول ذهن آنها را حسابی درگیر خواهد کرد. قیمت آن در بخش استارت اپ های آمازون ۱۶۰ دلار اعلام شده است.

خرید انواع سرگرمی کودکان

سیستم تصفیه آب Soma

این فیلتر از پلاستیک بدون BPA ساخته شده و دسته آن چوبی می باشد. خود فیلتر نیز از کربن پوسته نارگیل درست شده است. به ازای خرید هر فیلتر، شرکت سازنده به نیازمندان آب، اب تمیز و سالم هدیه میکند. قیمت آن ۴۰ دلار است.

خرید دستگاه تصفیه آب

سیستم بازی Osmo برای کار با آیپد

Osmo Genius Kit همراه با ۵ اپلیکیشن بازی مختلف در اختیار کاربر قرار میگیرد. Words, Tamgram, Newton, Masterpiece, Numbers نام این بازیهاست که بعنوان پلی بین بازی دیجیتال و واقعی، راه جدیدی برای آموزش به کودکان می باشد. قیمت آن در بخش استارت اپ های آمازون ۱۰۰ دلار است.

لوازم جانبی آیپد

کیت استارتر Anki Overdrive

این کیت به همراه دو اتومبیل رباتیک و یک مسیر مسابقه ۱۰ تکه ای عرضه میشود. آنها قابل تنظیم می باشند، بنابراین میتوان مسیر را برای انجام یک مسابقه هیجان انگیز طراحی نمود. قیمت آن حدود ۱۵۰ دلار است.

خرید اسباب بازی

برای برآورد قیمت و سفارش این محصولات و محصولات دیگر در بخش استارت اپ های آمازون، میتوانید از لینک های فوق استفاده نمایید.

 

مطالب پیشنهادی:

Moderator
Moderator
همانند بسیاری دیگر علاقمند به انواع گجت ها، عاشق غذاهای خیابانی، علاقمند به طراحی (اگر چه هیچ اطلاعاتی در مورد آن ندارم) و معتاد خواندن مطالب تصادفی برروی وب

دیدگاهتان را بنویسید