نمایش همه

خرید دارو و تجهیزات پزشکی خارجی از سرتاسر دنیا

خرید دارو و تجهیزات پزشکی

خرید دارو و تجهیزات پزشکی از سایت های خارجی مانند آمازون و ارسال به ایران

هیچ نعمتی در دنیا ارزشمند تر از داشتن سلامتی نیست اما موجودیت انسان به گونه ای است که بیماری و مشکلات جسمی گاها اجتناب ناپذیر است. در این میان برای درمان بعضی از بیماری ها نیاز به دارو یا کالاهای خاصی می باشد که ممکن است تهیه آنها در ایران ممکن نباشد.

اما خرید دارو و تجهیزات پزشکی و ارسال به ایران ممکن است همراه با مشکلاتی باشد و از آنجایی که در اکثر مواقع خرید و ارسال به ایران بصورت مستقیم انجام نمیشود، بر سختی کار، بخاطر وجود قوانین مختلف و محدودیت های گمرکی می افزاید.

حال 2 گزینه در رابطه با خرید دارو و تجهیزات پزشکی پیش روی ما هست که باید تصمیم گرفته شود.

  1.  کلا خرید و سفارش این دسته کالاها انجام نشود ( اتفاقی که متاسفانه تا امروز رخ میداده است ).
  2. با توجه به درک این موضوع که ممکن است یک دارو جان یک انسان را نجات دهد یا کمک بسیاری برای بهبود سلامتی فرد باشد از نظر اخلاقی بهتر باشد سفارشات خرید دارو و تجهیزات پزشکی نیز دریافت شود.

با صحبت های که با همکاران خود داشتیم به این نتیجه کلی رسیدیم که سفارشات خرید دارو و تجهیزات پزشکی از سایت های خارجی مانند آمازون و.. دریافت شود.

البته در این رابطه با توجه به ماهیت دارو و تنوع محصولات و کاربردهای متفاوتی که میتواند داشته باشد مجبور به داشتن یک سری قوانین و شرایط متفاوت برای دریافت سفارش هستیم چرا که همانطور که اشاره شد یک دارو ممکن است کاربردهای غیر متعارفی داشته باشد که برای همکاران ما شناخته شده نباشد.

با توجه به اینکه شرایط خرید دارو میتواند بسیار پیچیده باشد و خرید دارو و تجهیزات پزشکی در یک کشور ممنوعیتی نداشته باشد ولی ارسال و دریافت آن در کشوری دیگر ممنوع باشد.

از همین رو خرید دارو و تجهیرات پزشکی تنها با پذیرفتن شرایط و قوانین ایران دلیور امکان پذیر میباشد که با توجه به نوع و شرایط هر خرید به شما اعلام میشود.

برای اطلاعات بیشتر در رابطه با خرید دارو و تجهیزات پزشکی مطالب زیر را مطالعه کرده و یا با همکاران ما تماس بگیرید.
مطالب مرتبط:
خرید دارو و تجهیزات پزشکی خارجی از سرتاسر دنیا
امتیاز 3.5 از 4 رای

حسین قهاری
حسین قهاری

گروه ایران دلیور با داشتن بیش از ۱۴ سال سابقه فعالیت مداوم و ۲۵ نماینده در سرتاسر دنیا قدیمی ترین و بزرگ ترین ارائه دهنده خدمات خرید و فروش آنلاین کالا از سرتاسر دنیا در ایران میباشد.

پاسخ دهید