نمایش همه

خرید از امارات و دریافت سفارشات در ایران

خرید از امارات

خرید از سایت های اماراتی مانند سوق و ارسال به ایران در کوتاه ترین زمان

خرید از امارات در میان ایرانیان از سابقه طولانی و محبوبیت بالایی برخوردار است. تنوع بالای محصولات و قیمت پایین آن ها در مقایسه با بازار داخلی باعث شده است که ایرانیان سالیانه میلیاردها تومان صرف خرید انواع محصولات از بازار امارات کنند.

البته محدودیت های دسترسی ایرانیان به بازار های جهانی و همچنین دسترسی راحت تر و كم هزینه تر در مقایسه با سایر کشورها نیز در این موضوع بی تاثیر نبوده است.

بدلیل تحریم ها و محدودیت هایی که ایرانیان و حتی شرکت های خارجی برای فروش و ارسال کالا به ایران داشته اند، امارات تبدیل به یک هاب و دروازه برای دریافت و ارسال کالا به ایران شده است.

خرید از امارات و نقش این کشور در خرید و ارسال کالا از سراسر دنیا به ایران به اندازه ای مهم و کليدي میباشد که دفتر اصلی گروه ایران دلیور و شرکت شومیکس در این کشور قرار گرفته و تمامی دفاتر ایران دلیور در سراسر دنیا و بیش از 20 کشوری که از آنها خرید، دریافت و ارسال کالا داریم زیر نظر این دفتر فعالیت میکنند.

وجود دفتر اصلی ایران دلیور در امارات باعث شده است تا انجام تمام کارهای انتقال پول ، خرید از امارات ، هماهنگی و ارسال سفارشات به ایران در سریع ترین زمان ممکن فراهم باشد.

 سفارشات خرید از امارات بطور میانگین 1 هفته بعد از رسیدن به دفتر امارات ایران دلیور به دست خریدار میرسد.

پوشاک، کیف و کفش، عینک و ساعت در کنار لوازم کامپیوتری و مکمل های بدن سازی از عمده سفارشات دریافتی ایران دلیور از مشتریان میباشد.

وب سایت سوق ( souq.com ) یکی از مراجع اصلی و بزرگ ترین وب سایت کشور امارات برای خرید انواع کالا میباشد و به نوعی نقش آمازون و ایبی را بازار امارات ایفا میکنند اما در کنار امکان خرید از این وب سایت امکان خرید از ديگر سايت هاى اماراتى مانند JadoPado، AlShop, CreazyDeals نیز وجود دارد.

برای آشنایی با برترین سایت های فروشگاهی امارات و اطلاع ار نحوه سفارش و دریافت قیمت سفارشات مطالب زیر را مطالعه بفرمایید.

چنانچه شما به دنبال خرید از امارات و واردات با شرایط خاص هستید یا نیاز به مکاتبه، مذاکره و استعلام قیمت از شرکت ها و کمپانی های اماراتی بطور مستقیم دارید، همکاران ما در تمام مراحل از ابتدا تا انتها در کنار شما خواهند بود.

برای اطلاعات بیشتر در رابطه با نحوه سفارش اینجا کلیک کنید یا با همکاران ما تماس بگیرید.

مطالب مرتبط:

حسین قهاری
حسین قهاری
گروه ایران دلیور با داشتن بیش از ۱۵ سال سابقه فعالیت مداوم و ۴۰ نماینده در سرتاسر دنیا قدیمی ترین و بزرگ ترین ارائه دهنده خدمات خرید و فروش آنلاین کالا از سرتاسر دنیا در ایران میباشد.

دیدگاهتان را بنویسید