نمایش همه

خرید از ترکیه بصورت عمده و جزیی با شرایط ویژه

خرید از ترکیه

خرید از ترکیه بصورت آنلاین و همچنین از مراکز خرید قابل انجام است.

ترکیه نامی آشنا برای همه ایرانیان ، مخصوصا در زمان خرید میباشد، چرا که تقریبا فروشنده ها در هر زمینه ای برای تبلیغ و فروش محصولات خود، از آن با عنوان “جنس ترک” و با کیفیت بالا یاد میکنند. دلیل این موضوع شناخت، اطلاع و اطمینان ما از کیفیت بالای محصولات ترک است.

کیفیت بالای محصولات در کنار قیمت بسیار مناسب آنها در مقایسه با دیگر برند های جهانی باعث علاقه و محبوبیت محصولات ترک در سرتاسر دنیا شده است.

سرمایه گذاری ترکیه در بخش پوشاک به اندازه ای بوده که این کشور به یکی از بزرگ ترین تولیدکنندگان و عرضه کنندگان پارچه و پوشاک در سرتاسر دنیا تبدیل شده است. شاید بد نباشد بدانید که بیش از 9 میلیون نفر از جمعیت ترکیه در این زمینه مشغول به کار هستند و یا پیش بینی شده است میزان صادرات ترکیه در این بازار تا سال 2023 به بیش از 80 میلیارد دلار برسد.

با توجه به شرایط ویژه ترکیه و استقبال شما عزیزان از موضوع خرید از ترکیه و وب سایت های آنلاین این کشور بر آن شدیم تا سرویس و خدماتی ویژه در کشور ترکیه را فراهم آوریم.

گروه ایران دلیور با حضور فعال و مستمر در کشور ترکیه امکان خرید انواع کالا بصورت آنلاین و غیر آنلاین و همچنین دریافت و ارسال سفارشات شما به ایران را با شرایط خوبی فراهم آورده است.

برای خرید از ترکیه تنها کافی است لیست کالا و محصولات مورد نیاز خود را از میان وب سایت های معرفی شده و پیشنهادی ایران دلیور یا هر وب سایت دیگری که تمایل به خرید از آنها دارید را انتخاب و از طریق تالار گفتگو ارسال نمایید.

در خواست شما در سریع ترین زمان ممکن توسط تیم خرید ایران دلیور بررسی و برآورد هزینه خواهد شد و در صورت توافق، سریعا نسبت به خرید و ارسال آن اقدام میشود.

یکی از ویژگی های دیگر خرید از ترکیه جدا از کیفیت بالای محصولات و قیمت، هزینه بسیار مناسب تر پست در مقایسه با سایر کشورها است.

وجود چندین سرویس مختلف پستی با تعرفه های مناسب برای بسته های کوچک و حتی با وزن بالا باعث شده که حتی خرید عمده نیز بدون نگرانی از هزینه های بالای پست افزایش بسیار داشته باشد.

در زمان خرید از ترکیه ، خرید از سایت های ترندیول، مارکوفونی، ال سی وایکیکی، کوتون، ماوی، انگلیش هوم، کالینز، تامی هیلفیگر، مادام کوکو، یو اس پولو، زارا، برشکا، پول اند بر و منگو بسیار محبوب میباشد.

برای خرید از ترکیه و آشنایی با سایت های پیشنهادی ایران دلیور مطالب زیر را مطالعه کنید.
برای اطلاعات بیشتر در رابطه با نحوه سفارش اینجا کلیک کنید یا با همکاران ما تماس بگیرید.

مطالب مرتبط:

حسین قهاری
حسین قهاری
گروه ایران دلیور با داشتن بیش از ۱۵ سال سابقه فعالیت مداوم و ۴۰ نماینده در سرتاسر دنیا قدیمی ترین و بزرگ ترین ارائه دهنده خدمات خرید و فروش آنلاین کالا از سرتاسر دنیا در ایران میباشد.

دیدگاهتان را بنویسید