نمایش همه

خرید از سنگاپور – خرید آنلاین از سایت های سنگاپوری

خرید از سنگاپور و دریافت سفارشات در ایران در سریع ترین زمان ممکن

سنگاپور، کشوری که براساس جدیدترین تحقیقات و گزارشات بین المللی یکی از از پویا ترین و رو به رشد ترین بازارهای اقتصادی دنیا به حساب می آید. همگام شدن این رشد اقتصادی با تکنولوژی و شناخت نیاز روز بازار فروش باعث شده که بیش از ۶۰ درصد از خریداران در کشور سنگاپور حداقل ۱ بار در طول هر ماه اقدام به خرید آنلاین از سایت های سنگاپوری کنند و یکی از بالاترین درصد ها در مقایسه با سایر کشورهای دنیا را داشته باشند.

براساس همین تحقیق، خریداران آنلاین دلیل تمایل به خرید آنلاین را قیمت مناسب تر محصولات مورد نیاز در مقایسه با بازار عادی میدانند.

ایران دلیور با داشتن امکان خرید و دریافت کالا در کشور سنگاپور امادگی کامل دارد تا سفارشات شما را در سریع ترین زمان ممکن خریداری و در مدت زمانی کمتر از ۲ هفته به ایران ارسال کند.

دقت داشته باشید که برای خرید از سنگاپور، سایتها  و کمپانی مورد نظر شما باید ۲ فاکتور، داشتن زبان انگلیسی و قبول حساب های مالی بین المللی برای پرداخت هزینه را دارا باشند.

برای خرید از سنگاپور و آشنایی با سایت های پیشنهادی ایران دلیور مطالب زیر را مطالعه کنید.

چنانچه شما به دنبال خرید از تایلند و واردات با شرایط خاص هستید یا نیاز به مکاتبه، مذاکره و استعلام قیمت از شرکت و کمپانی های سنگاپوری بطور مستقیم را دارید، همکاران ما در تمام مراحل از ابتدا تا انتها در کنار شما خواهند بود.

برای اطلاعات بیشتر در رابطه با نحوه سفارش اینجا کلیک کنید یا با همکاران ما تماس بگیرید.

مطالب مرتبط:

حسین قهاری
حسین قهاری
گروه ایران دلیور با داشتن بیش از ۱۵ سال سابقه فعالیت مداوم و ۴۰ نماینده در سرتاسر دنیا قدیمی ترین و بزرگ ترین ارائه دهنده خدمات خرید و فروش آنلاین کالا از سرتاسر دنیا در ایران میباشد.

دیدگاهتان را بنویسید