نمایش همه

خرید از مالزی و ارسال کالا به ایران در کوتاه ترین زمان ممکن

خرید از مالزی

خرید از سایت های مالزی و ارسال به ایران با شرایط  ویژه

کشور مالزی با سایت های معتبر فراوان برای خرید آنلاین انواع کالا مورد توجه تعداد زیادی از هموطنان میباشد. گروه ایران دلیور با داشتن امکان دریافت کالا در کشور مالزی و ارسال سریع و با تعرفه مناسب پستی آماده دریافت سفارشات میباشد.

خرید از سایت لازادا به عنوان یکی از معتبرترین سایت های مالزی پیشنهاد میشود.

در زمان انتخاب کالا دقت داشته باشید که وب سایت مورد نظر حساب های مالی بین المللی را قبول کند. در صورتی که اطلاعات کافی در این مورد ندارد میتوانید لینک سفارش مورد نظر خود را در تالار گفتگو ارسال کنید تا این موضوع توسط همکاران ما بررسی شود.

مالزی برای خرید پوشاک، لوازم الکترونیکی و انواع گجت مورد توجه قرار میگیرد. سفارشات معمولا از زمان تحویل کالا در مالزی به همکاران ما در مدت زمان زیر 2 هفته به ایران میرسد.

سریع ترین راه برای استعلام قیمت کالا برای خرید از مالزی، ارسال لینک از طریق ایمیل یا تالار گفتگو میباشد. همکاران در سریع ترین زمان ممکن اعتبار وبسایت و فراهم بودن امکان خرید را بررسی کرده و سپس براساس بهترین روش برای خرید و ارسال کالا اقدام به برآورد هزینه خواهند کرد.

در صورتی که قیمت کالا مورد تایید شما بود، میتوانید بر اساس قوانین وب سایت اقدام به واریز وجه و ثبت سفارش کنید. خرید از مالزی در سریع ترین زمان ممکن انجام خواهد شد و بعد از ارسال به ایران کد پیگیری برای اطلاع از وضعیت کالا برای شما ارسال میگردد.

برای اطلاعات بیشتر از نحوه استعلام قیمت و ثبت سفارش خرید از مالزی میتوانید مطالب زیر را مطالعه بفرمایید.

مطالب پیشنهادی:
خرید از مالزی و ارسال کالا به ایران در کوتاه ترین زمان ممکن
امتیاز 5 از 1 رای

حسین قهاری
حسین قهاری
گروه ایران دلیور با داشتن بیش از 15 سال سابقه فعالیت مداوم و 30 نماینده در سرتاسر دنیا قدیمی ترین و بزرگ ترین ارائه دهنده خدمات خرید و فروش آنلاین کالا از سرتاسر دنیا در ایران میباشد.

دیدگاهتان را بنویسید