نمایش همه

خرید از هنگ کنگ – خرید آنلاین از سایت های هنگ کنگی

خرید از هنگ کنگ و ارسال سفارشات به ایران در سریع ترین زمان ممکن

هنگ کنگ یکی از برترین مراکز تجارت دنیا و یکی از دروازه های خرید و ارسال کالا از چین میباشد. هنگ گنگ به عنوان مرکز عرضه محصولات لوکس و جدیدترین محصولات تکنولوژی نیز شناخته میشود.

میانگین هزینه ای که صرف خرید پوشاک از سایت های هنگ کنگی در سال میشود بیش از ۴ برابر میانگین جهانی است.

ارزش و میزان فروش و تجارت در هنگ کنگ به بیش از ۳.۵ میلیارد دلار در سال میرسد. بر اساس تحقیقات انجام شده تقریبا ۴ نفر از هر ۵ نفر تمایل به خرید آنلاین از سایت های هنگ کنگی دارند و بیش از ۵۰٪ از آنها نیز اعلام کرده اند آمادگی دارند تا میزان خرید اینترنتی خود را در ۲ سال آینده افزایش دهند.

ایران دلیور با داشتن امکان خرید و دریافت کالا درهنگ کنگ امادگی کامل دارد تا سفارشات شما را در سریع ترین زمان ممکن خریداری و در مدت زمانی کمتر از ۲ هفته به ایران ارسال کند.

دقت داشته باشید که برای خرید از هنگ کنگ، سایتها  و کمپانی مورد نظر شما باید ۲ فاکتور، داشتن زبان انگلیسی و قبول حساب های مالی بین المللی برای پرداخت هزینه را دارا باشند.

برای خرید از هنگ کنگ و آشنایی با سایت های پیشنهادی ایران دلیور مطالب زیر را مطالعه کنید.

چنانچه شما به دنبال خرید از هنگ کنگ و واردات با شرایط خاص هستید یا نیاز به مکاتبه، مذاکره و استعلام قیمت از شرکت و کمپانی های هنگ کنگی بطور مستقیم را دارید، همکاران ما در تمام مراحل از ابتدا تا انتها در کنار شما خواهند بود.

برای اطلاعات بیشتر در رابطه با نحوه سفارش اینجا کلیک کنید یا با همکاران ما تماس بگیرید.

مطالب مرتبط:

حسین قهاری
حسین قهاری
گروه ایران دلیور با داشتن بیش از ۱۵ سال سابقه فعالیت مداوم و ۴۰ نماینده در سرتاسر دنیا قدیمی ترین و بزرگ ترین ارائه دهنده خدمات خرید و فروش آنلاین کالا از سرتاسر دنیا در ایران میباشد.

دیدگاهتان را بنویسید