نمایش همه

خرید از فرانسه – خرید از سایت های فرانسوی و ارسال به ایران

خرید کالا از فرانسه و دریافت سفارشات در ایران در سریع ترین زمان ممکن

خرید از فرانسه به دلیل آنکه یکی از ۵ قطب اصلی اقتصاد اروپا و همچنین یک از مراکز اصلی مد و فشن در دنیا میباشد میتواند اهمیت بالایی داشته باشد. وجود برندهای معتبر و معروف شنل، هرمس، لویی ویتون یا لاگوست باعث ایجاد علاقه ای خاص در میان مخاطبان ایران دلیور شده است.

گروه ایران دلیور با فراهم آوردن امکان خرید و دریافت کالا در کشور فرانسه و ارسال سفارشات به ایران در سریع ترین زمان ممکن، آماده ارايه خدمات به هموطنان عزیز میباشد. سفارشات خرید در سریع ترین زمان ممکن خرید و طی یک پروسه کاری حدودا ۲ هفته ای از زمان دریافت کالا در فرانسه، به ایران ارسال خواهد کرد.

امکان خرید از آمازون فرانسه و eBay فرانسه به عنوان 2 مرجع بسیار عالی برای خرید انواع کالا و بزرگ ترین فروشگاه های این کشور وجود دارد.

یرای خرید از فرانسه و آشنایی با سایت های پیشنهادی ایران دلیور مطالب زیر را مطالعه کنید.

چنانچه شما به دنبال خرید از فرانسه و واردات با شرایط خاص هستید یا نیاز به مکاتبه، مذاکره و استعلام قیمت از شرکت و کمپانی ها فرانسه بطور مستقیم دارید، همکاران ما در تمام مراحل از ابتدا تا انتها در کنار شما خواهند بود.

برای اطلاعات بیشتر در رابطه با نحوه سفارش اینجا کلیک کنید یا با همکاران ما تماس بگیرید.

مطالب مرتبط:

حسین قهاری
حسین قهاری
گروه ایران دلیور با داشتن بیش از ۱۵ سال سابقه فعالیت مداوم و ۴۰ نماینده در سرتاسر دنیا قدیمی ترین و بزرگ ترین ارائه دهنده خدمات خرید و فروش آنلاین کالا از سرتاسر دنیا در ایران میباشد.

دیدگاهتان را بنویسید