نمایش همه

خرید از انگلیس و تحویل در ایران

خرید از انگلیس

خرید از سایت های انگلیسی مانند آمازون و eBay و ارسال به ایران توسط گروه ایران دلیور

انگلستان یکی دیگر از مجموعه کشورهایی میباشد که ایران دلیور امکان خرید و دریافت کالا در آن را فراهم کرده است و مشتریان عزیز ما میتوانند برای خرید محصولات و کالاهای مورد علاقه خود اقدام کنند.

یکی از مزیت های خرید از انگلیس در مقایسه با خرید از امریکا، هزینه کمتر پستی در بسیاری از موارد میباشد.

همانطور که مطلع هستید در پست بین الملل معمولا گام های افزایش قیمت نیم کیلوست که این بدین معناست که هزینه پستی یک کالا با وزن 100 گرم با کالایی به وزن 400 گرم یکی میباشد و یا اگر وزن کالا از 500 گرم فراتر رفت هزینه پست آن تا 999 گرم ثابت خواهد ماند.

در کشور امریکا به دلیل اینکه از واحد های اندازه گیری متفاوتی استفاده میشود و به جای کیلو و گرم ، از اونس و پوند ( هر پوند 450 گرم میباشد) برای اندازه گیری استفاده میکنند گام های افزایش هزینه پست بر اساس هر پوند اضافه تغییر خواهد کرد.

حالا فرض کنیم کالایی 1 کیلو گرم وزن دارد. با استفاده از سرویس سریع و ویژه ایران دلیور برای ارسال در صورتی که این کالا از انگلستان خرید شده باشد شما معادل 2 تا نیم کیلو هزینه پست پرداخت میکنید ولی اگر خرید از کشور امریکا باشد چون 1 کیلوگرم بیشتر از 2 پوند است پس مجبور به پرداخت هزینه پست معادل یک سفارش 3 پوندی خواهید شد.

این اختلاف هزینه پستی برای سفارشاتی که وزن نسبتا بالایی دارد مبلغ قابل توجهی خواهد بود.

خرید از انگلیس از بابت برند های متنوع پوشاک بخصوص پوشاک کودک بسیار مورد توجه مادران ایرانی میباشد. خرید از کارترز، مادر کر و.. نمونه ای از سایت هایی میباشد که درخواست برای خرید پوشاک از آنها بالا میباشد.

از بعد لوازم تکنولوژی و خرید گوشی تلفن همراه، تبلت و گجت ها نیز خرید از انگلیس حائز اهمیت است چون بسیاری از کمپانی ها مانند سامسونگ در سالیان اخیر انگلستان را برای معرفی اولیه آخرین و جدیدترین محصولاتشان انتخاب کرده اند.

سایت های زیادی توسط گروه ایران دلیور برای خرید از انگلیس معرفی شده است اما اگر تصمیم به خرید از سایتی دارید که در میان سایت های معرفی شده ایران دلیور نمیباشد میتوانید درخواست خود را در تالار گفتگوی ایران دلیور مطرح کنید. درخواست شما توسط تیم فروش ایران دلیور بررسی و در سریع ترین زمان ممکن به شما پاسخ داده خواهد شد.

برای اطلاعات بیشتر در رابطه با نحوه درخواست قیمت و خدمات و همچنین آشنایی با سایت های پیشنهادی ایران دلیور، مطالب زیر را مطالعه کنید.

مطالب مرتبط:
حسین قهاری
حسین قهاری
گروه ایران دلیور با داشتن بیش از ۱۵ سال سابقه فعالیت مداوم و ۴۰ نماینده در سرتاسر دنیا قدیمی ترین و بزرگ ترین ارائه دهنده خدمات خرید و فروش آنلاین کالا از سرتاسر دنیا در ایران میباشد.

دیدگاهتان را بنویسید